Co ve škole?

2. únor 2012 | 22.40 |

Dneska konečně začíná víkend... tedy aspoň pro mě jelikož zítra do školy už nejdu. Ty první dva dny byly celkem fajn. Včera neměl snad ani zimu... potěšilo mě, že když vystoupim ráno z tramvaje a jdu ke škole tak už je světlo, a když jdu večer ze školy k tramvaji tak už je taky světlo 8). Prostě dokonalý, dny už se dost natahují :P. Akorát ta zima... ta je teda šílená! 

Dnešní den to ve škole bylo už o něco horší. Jednak jsem zjistila, že na Metody průvodcovcký činnosti máme majitelku školy... ta šílená co nás učí rétriku takže skvělý :/. Na tu průvodcovkou činnost už nám na tenhle semestr po skupinkách zadala práci... máme z průvodcovskýho pohledu napsat práci o 12 ulicích na Praze 7, ty ulice máme s tou místní architekturou i nafotit a jelikož mě baví fotit, tak focení si beru na starost já a spolužačka říkala, že do toho půjde se mnou, tudíž jedno odpoledne vyrazíme do ulic fotit stanovený ulice. Celkem se na to těším :-D. Těch 12 ulich má být vypracováno na 25 až 40 stran... CHMPF! A nejhorším trestem je úkol na rétoriku, ten máme mít do konce února. Máme si s někým zahrát na cestovní kancelář a dotyčnému nabídnout nějaký zájezd a to všechno máme natočit a ona pak bude hodnotit, jak komunikujeme. Člověk, kterej sám neumí komunikovat si zase bude vymýšlet pohádky o tom co děláme špatně? To je teda skvělý! 

Teď mim tady už asi po 4 hraje Toploader - Dancing In The Moonlight a přemýšlím co bych vám ještě řekla :-D. Jo! Dneska se u nás doma asi 2 hodiny hledal kocour. Najednou zmizel a nikdo si nebyl vědom, že by ho pouštěl ven... po  2 hodinách se zjistilo, že celou dobu spí v obýváku pod stolkem xDDD. 

Už mám 12 emailů od politiků. V 11 emailech je, že ACTA nepodpoří a že mě tím ujišťují. Dneska mě jeden politik oslovil "Vážený pane Volšičko," to jsme jaksi nepochopila... a jeden politik mě taky jednou srovnal na tři doby (z KSČM :-X). Vynadal mi do emailu za to, že to rozesílám hromadně všem jedno a to samý a že tím pádem dělám kontraproduktivní "masáš" a že si doteď myslel, že ACTA nepodpoří, ale díky tomuto emailu změnil názor. Uhm... přišlo mi to trošku mimo. Hlavně, když jsem psala, že sbírám co nejvíc názorů a on mi pak řekne toto. Vlastě mám pocit, že ten dopis ani nepřečetl a ihned mě odsoudil. Toho teda volit nebudu, ale co. KSČM bych nevolila ani v případě, že by mě někdo mučil xD.

Foto z DA od EryStamps

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Co ve škole? maude 02. 02. 2012 - 22:42
RE: Co ve škole? boudicca 03. 02. 2012 - 17:11