Asi zešílim

3. únor 2012 | 18.55 |

nails8Koukněte na tu fotku... anó! Po dlouhé době jsme si hrála s nehtama a takle to dopadlo! Strašně moc se mi to líbí! 8) Ty tečky jsou dělaný kancelářským špendlíkem.

Všichni se tady zláznili. Postarali se mi o "báječnou" náladu. Jak víte, venku šíleně mrzne a moje topení je na poslední větvi = špatně topí. Neustále tátovi vysvětluju ať to topení nesnižuje pod 22,5 °C, že tady mám jinak kosu a nedá se to vyřešit a on to po 101 udělá znovu + odejde do dílny. ARGH! Navíc se mi doma smějou, že neustále doma řešim škodliviny v potravinách a ACTA smlouvu :/.V poslední době mě to tady vážně krká a přijdu si tady v tom baráku zbytečná :/. Nejradši bych se opdstěhovala někam do bytu... třeba do studentskýho, ale nemám kam a nemám za co a nevim, kdy mít budu :(.

Zítra mě čeká zdobení dortů. Mamka se přihlásila na kurz zdobení dortů čokoládou a vypadal jí z toho kámoška a já jí před pár dněma řekla, že tam klidně pujdu, jelikož stejně nemám doma co dělat. Zítra mě to tedy čeká... od 9 ráno do 5 večer budu zdobit dort. No aspoň se něčemu přiučim a ten dort si pak můžu vzít domů - aspoň nějaký pozitivum. Bude tam taky mámina kámoška, teda a babička. Za každejch okolností bych se tam těšila, ale né teď, když mě doma štve ta atmosféra.  

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Asi zešílim maude 03. 02. 2012 - 22:02
RE: Asi zešílim boudicca 05. 02. 2012 - 11:34
RE: Asi zešílim damn-girl 05. 02. 2012 - 11:41