Dorty dorty dorty... všude vidim dorty :-D

4. únor 2012 | 22.32 |

 Dnešní den byl vlastně nakonec fajn. Na kurzu zdobení dortů mi to uteklo rychle, ale neštvala mě mamka nýbrž babička :/. Neustále něco... pak jí člověk prosí ať mi ještě nebere tu mističku, že toho mám na dortu málo a potřebuju to ještě dodělat. Co myslíte? Nedala mi ani Ň navíc a vzala si to... hlavně, že jsme jí prosila ať mi dá ještrě aspoň lžičku jelikož jsme tý polevy na potažení dortíku potřebovala opravdu malinko :/. Naštvala mě :/.
Zdobení jinak bylo dobrý.. naučila jsem se spoustu fíglů. Pracovali jsme s čokoládou a já se naučila vytvářet růžičky z čokoládový modelovací hmoty a to jsme si prvně myslela, že to nesvedu. jo pravda, ta první vypadala katastrofálně, ta druhá byla o mnohé lepší a ta třetí už byla dá se číct ukázková. Muhehe, to mě bavilo, tak z ničeho vytvářet něco.... to mě dovedlo k nápadu, že bych si koupila FIMO a dělala fimo :).

Dneska máme s Maggie výročí. Mám jí dneska přesně měsíc :).

Mamka teď dostala suprovej nápad! Přišla za mnou s tím, že přemýšlela s kámoškou o tom, že by si udělali kavárnu nebo čajovnu. Mamka by dělala papíry, kámoška hlídala chod podniku z té druhé stránky a já bych tam dělala servírku. Mně by to totiž děsně bavilo pracovat v domácí rodinný kavárně 8) Už jsem jí i navrhla hlavní koncept :-D. Když jdete totiž teď do kavárny, tak tam najdete zákusky, který jsou kupovaný = v každý kavárně stejný zákusy. Takže jsem vymyslela (to už dřív, když mě napadlo, že bych si chtěla jednou udělat soukromou kavárničku), že bych tam nabízela přímo domácí zákusky a pekla bych je já. Prostě klasiky, který nikde jinde v kavárně neseženete jako je třeba jablkový závin (ten docela k sehnání je... ale málo kdy přímo domácí) či bábovku, perník, želatinový koláč, tvarohový linecký koláč. To by se podle mě mohlo chytnout :). Muhaháááá... kéž by to vyšlo.... důvod odejít ze školy nebo si nechat udělat aspoň individuál! :-D Držte nám palce lidi!

A tady už vidíte dort by me :-D (ty růžičky jsme vytvářela osobně jako všechno na tom, krom dortovýho korpusu).

Foto z DA od rockpiti

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Dorty dorty dorty... všude vidim dorty :-D boudicca 05. 02. 2012 - 11:33
RE(2x): Dorty dorty dorty... všude vidim dorty :-D damn-girl 05. 02. 2012 - 11:40
RE: Dorty dorty dorty... všude vidim dorty :-D anwiel 05. 02. 2012 - 21:16
RE(2x): Dorty dorty dorty... všude vidim dorty :-D damn-girl 05. 02. 2012 - 21:19