Chci školní revoluci! xD

7. únor 2012 | 21.13 |

Je mi špatně. Úplně stejně jako včera po těch třech palačinkách s nutelou. Dneska byla ryba na zelenině s bramborem a můj žaludek na tom neni o nic líp :/. Opět se tady s tim budu trápit než odejdu spát.


Ta škola mě asi zabije. Nehorázně mě tam S*RE jedna učitelka, kterou máme na cestovní ruch v ČR a EU. Dneska jsme jí měli 1,5 hodiny, pak kulturu a poté ještě 45 min s ní. Jenže! Ona než se uráčila přijít do třídy, tak bylo 20 minut po zvovění. Poté si tam řečila dalších 20 minut tu svojí z*urvenou docházku (na jejích hodinách neustále musíme sedět na stejným místě a ona si to vždycky člověk po člověku kontroluje)! A po těhle zbytečnejch 40 minutách se divila, že má za 5 minut zvonit, že to prý určitě neni možný. A to nám ještě řekla, že musela požádat vedení, aby s náma stíhala látku. TY V*LE! Ještě aby to stíhala, když pracuje timhle tempem a navíc s náma jedná jak s prvňáka... teda aspoň 150x nám všechno detailně vysvětluje... vážně mě tohle jednání dá se říct uráží. Já nejsem nechápavej kre*én! Je mi 20 let a řekla bych, že chápu docela rychle a stačí se mi věc říct jednou! Nebudu lhát, s chutí bych jí zaškrtila.

Teď něco pozitivního. V sobotu jdu na kurz modeláže akrylových nehtů. Sehnala jsem dobrovolníka na modeláž v podobě spolužačky :-D. Je to od 10 do 6 večer a já už se teď těšim :). Jak projdu kurzem, tak dostanu certifikát pak si nakoupím věci... chci si udělat živnosťák, webovky a trošku s v tomhle směru začít podnikat. Každej přivídělek je dobrej :). 

Již podruhý za tuhle zimu tady máme SNÍÍÍH... akorát mě upřímě žere ten mráz. Nemůžu najít čepici! Tajže to pociťuju 2x tak víc xD. 

 Marilyn Manson - Dosposable Teens... aneb tenhle song je teď lék na mojí zničenou náladu ze školy :D

Asi jim do školy pošlu Mansona... mu napíšu.. jestli to u nás nechce srovnat a zahájit revoluci xDDD 

Foto z DA od Adida007

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře