Já se z tý kočky zbláznim

8. únor 2012 | 21.03 |

 Maggie se tady prý odpoledne v jídelně houpala na lustru. Jsou tam pověšený nějaký ozdobičky a jí se to hrozně líbilo, tak se rozhodla, že na ten lustr vyskočí. Kočka magor. Lustr se prý div nevyrval ze zdi. Aby toho nebylo málo... večer jsme přišla ze školy.. otevřela dveře do pokoje, rozsvítila a hned u dveří od ní bylo nablito. WTF?! Kdo mě trestá?! 
Včera tady  po pokoji roztahala všechno co mohla - čtvrt hodiny jsem tady po příchodu ze školy uklízela a dneska mi tu nablije ať to mám zábavnější. BTW: Právě teď tady Maggie mňouká ze spaní! xDD

Pozitivní věc je, že zítra mám školu až od 11:20 - jako každý čtvrtek. Muhehehe! Akorát mám 1,5 h šéfovou školy. To bude zas horor. Jsem zvědavá s čím přijde tentokrát.

Napsala jsem již druhý článek na ipunk. Bylo mi odepsáno, že dobrý až na drobný chybičky, které se dají po chvilce bez problému odstranit :). 

Včera jsem byla natolik vyčerpaná a ještě ořed 10 večerní jsme si šla lehnout. Okamžitě jsme usla a víte co? Dneska mi to o hodně pomohlo. Mám plno energie ještě teď a to je co říct :D. Taky už mi bylo dneska třetí den těžko. V pondělí z těžkejch palačinek... včera ze zapékané ryby se sýrem - to mi zase pro velkou změnu nesedl ten zapečený tučný sýr a dneska jsem si dala ve škole k obědu hermelínovou pomazánku. Po tý mi bylo za ty ři dny dny snad nejhůř. Tudíž jsem se dneska naprdla, že to s tím stravováním takhle už dál nejde a nehodlám si ničit žaludek. Dneska jsem si teda na zítra ke sváče namazala lehce máslem dvě tmavý housky a k tomu nakrájela mrkev :). 
To mi připomíná. Spolužačka je vegetariánka a dneska tam měla ke sváče docela zajímavou věc. Jedná se o tzv. (nevim jak to nazvat jinak) sojovou *pomazánku* v tubě. Má různý příchutě a prý to je dobrý, tak to chci zkusit. Dá se to sehnat ve zdravé výživě jak jsem se dověděla, takže si tam někdy zajdu. Zdravou výživu mám jednu zastávku autobusem, tak proč to nezkusit že :). 

Foto z DA sm91

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Já se z tý kočky zbláznim boudicca 11. 02. 2012 - 17:05
RE: Já se z tý kočky zbláznim boudicca 11. 02. 2012 - 17:13
RE(2x): Já se z tý kočky zbláznim damn-girl 11. 02. 2012 - 22:46