Jednou provedu ve škole něco "zlýho"...

10. únor 2012 | 13.29 |

Včera to ve škole bylo cvičení na moje nervy. Tak nikdo mě v životě nenasral jako paní B. - aneb naše ročníková vedoucí... vládce školy... totálně průdérní osoba, jenž vám odkáže zkazit během prvních sekund náladu na celej den. 

Minulý týden nám totiž po skupinkách zadala práci - seminárka či co to je na metody průvodcovský činnosti. Před týdnem jsem z té naší skupinky tam byla jediná takže aˇč jsem nebyla šéf v naší skupině, tak mi dala papírek se jménama kdo je ve skupině a s datem odevzdání práce. Ani Ň neřekla o tom, že za týden (tedy včera to máme donest). Všechny co jsem potkala jsem vysvětlila situaci co máme zadaný a s kym to máme dělat. Takže jsem i hned v pondělí vyhledala ve škole našeho šéfa abych mu to sdělila co a jak a že se musíme nějak domluvit, kdo co bude dělat s tím, že všechny důležitý informace najde na společným mejlu v dokumentu, který nám tam paní B. zaslala. To samé jsme řekla i ostatním ze skupiny a nic se nedělo.
Včera nadešel den D a paní B. na mě vybalila, že prý kde mám ten papírek co jsem před týdnem dostala. Odpověděla jsem jí větou že doma. A ona to na mě vybalila s tím jak si to představuju, že jsem nezodpovědná a podle toho je vidět i moje pracovní morálka a v tomto případě naše skupina prý nesplnila zadání. WTF? Jaký zadání... žádný zadání nám nedala akorát to co kdo bude dělat a to už jsme věděli akorát jsme to neměli nikde napsaný a nedonesla jsem ten papírek. Tudíž jsem jí odvětila, že neříkala nic o donešení papírku na tenhle týden a že jsme se všem ozvala a rozhodně nemůžu za to, že oni to neřešili dál. Tak to šéfovi, který tam seděl řekla proč s tím nic nedělal... ten se to snažil hodit na mě, ale já se nedala :D. Si nenechám sr*t na hlavu :/. Udělala jsem všechno co mi před týdnem bylo řečeno a ona si začne vymýšlet ještě to a to?! Ale neuznala že jsem udělala všechno co jsem udělat měla a nic špatnýho jsme neudělala. Vážně mě vytočila :/. 

Dále... všem tu práci přesunula na jiný datum s tím, že to co máme napsaný na papírku je to v náhradním termínu. Jasně..v náhradním termínu.... kdyby to bylo opravdu v náhradním termínu, tak je to na papírku u toho data napsaný ne?! Tudíž místo 10. 5. máme odevzdávat práci 12. 4.

A to furt o paní B. není vše! Minule nám zadala úkol. Máme si zahrát na cestovní kancelář (ty vole základka hadr) jak jednáme s nějakým "zákazníkem" a někdo nás u toho má natočit. To video máme donest do školy a ona nám to ohodnotí a možná i uzná. Včera to video právě měla prezentovat kámoška, ale den předtím u paní B. byla s tím, že kameru nemá a jestli jí uzná jen zvukový záznam. B. řekla že ani jelikož s tím nemá problém. Kámoška to tedy tak udělala a včera na ní B, vyjela s tím, že to musí být video a jen zvukovou stopu jí neuznává.WTF?! Druhá spolužačka s ejí ptala poté, kde má sehnat kameru když jí nemá a ani nikdo z jejích známých. B. jí odpověděla s ledovým klidem, že kameru jí škola pujčí za 500 Kč/h. Dělá si prdel? Soukromá škola a můžem si ve škole pujčit kameru za 500 na hodinu? Mamka pravila, že není normální a pozdravuje jí xD a táta pravil, že za 500 jí tu kameru nacpe do patřičných míst xDD.

Foto z DA od treble3

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jednou provedu ve škole něco "zlýho"... anna jade 11. 02. 2012 - 20:10
RE(2x): Jednou provedu ve škole něco "zlýho"... damn-girl 13. 02. 2012 - 19:15