Je ze mě nehtařka :)

12. únor 2012 | 17.34 |

Tak jsem včéra od 10 ráno do 9 večer trávila den na kurzu nehtové modeláže pomocí akrylu. Prvně jsme byly seznámení o historii akrylu, hygieně a podobných věcech... také jsme dostali tzv. učebnici abychom měli vzačátcích nějaký ten taháček což je hrozně fajn 8). A poté na 12 přišel mlj model (spolužačka ze školy), na které jsme se to měli učit.

Hrozně jsme se toho bála jelikož to vypadalo složitě, ale nakonec to bylo úplně jednoduchý a navíc mě to hrozně baví 8). Je kolem toho hrozná práce... očistit nehty, zapilovat nehty, vybrat typy (pokud pracujete s typama, nalepit typy (jeden jsem lepila ba dokonce na 3x xD), zapilovat typy + zapilovat tak aby to volně přecházelo k přírodnímu nehtu a nebylo to poznat, na nést akryl, zapilovat akryl, vyleštit akryl, nalakovat :D. Říkám... pratlačka ale hrozně moc mě to baví 8). Ještě tam jdu za 14 dnů... napíšu si vstupní test, doplním akrylem ty odrostlý nehty a dostanu certifikát.
Taky si na to musím nakoupit materiál a teď na začátku to bude teda pěkná finanční pálka... to se ale pak srovná. Nu a pak cvičit cvičit cvičit, abych to co nejdříve mohla dělat na živnosťák.
Za nehty jsem byla pochválená, že prý na to že jsem je dělala poprvé je mám naprosto perfektní. Ukážu vám to až mi zašlou fotku :). 

Tudíž včrejšek byl takovej pracovněučící se. Jak jsem dojela domu v 10 padla na mě totální únava :D. Bála jsem se že nebudu moct spát (Maggie mě totiž poslední 4 dny v noci budila neustále kvuli svému blbnutí), ale tentokrát mě spát nechala. Jsem jí za to vděčná. Po dlouhé době cítím vyspalost :D. 

A taky jsem začala trénovat kreslení v tom klasickém stylu... tady jsou první moje pokusy:

Ta ruka je ehm dost strašná... myslím ta rozevřená... ta druhá se mi naopak líbí. Všechno je to kreslené pomocí vedoucích/pomocných čártků. Dříve jsem jsem 3 roky a půl chodila na kreslení... takže to neni vůbec špatný, na to že jsem něco takovýho zkoušela kreslit po x letech a je to první pokus :D. Tuhle jsem si dělala takovej srandovní psychotest a tam mi vyšlo, že moje osoba by se mohla živit kreativní činností jako je grafika, publicistika a podobný věci. Vůbec bych se tomu nebránila.. živit se vlastní kreativitou by byla snad ta největší odměna než sedět někde zavřená v kanclu :D.

Foto z DA od kittycatrae

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Je ze mě nehtařka :) anna jade 13. 02. 2012 - 15:13
RE(2x): Je ze mě nehtařka :) damn-girl 13. 02. 2012 - 19:14