Budu mít brusle!

13. únor 2012 | 21.03 |

Už tady několik dní mamku otravuju s tím, že bych chtěla brusle a chodila bych bruslit abych neustále o víkendu neseděla doma a taky se v tý zimě hýbala. Navíc jsme domluvený s Maudí, že bychom chodily bruslit společně jelikož ona to umí a mě to hrozně láká (stála jsem na bruslích 2x v životě před x lety). I táta pak začal mamku otravovat, že by je chtěl jelikož jako mladej na led chodil a opět by chtěl začít. Takže to mamka nevydržela a dneska nám je objednala! Hrozně se a ně těším 8). Táta si chce k tomu koupit hokejku :D. Ten měl dneska řeči. Nejdřív "Musim si k tomu koupit i hokejku.... abych se měl o co opřít." Poté zase "Budu muset najít někde nějaký volný zamrzlý místo abych si to natrénoval." :DDDDD Opravdu mě ho baví poslouchat. 

Nechtěla jsem ty klasický staršího typu na tkaničky takže budu mít normálně s přeskama.. myslím, že v tom bude i dobře držet noha takže pro mě začátečníka výborný. Nejdřív jsem myslela, že mi je mamka nebude chtít koupit, ale asi je ráda, že konečně jevím nějaký zájem o venkovní pohybovou aktivitu a nebudu tady jen sedět. Což mě láká taky jelikož ten celý víkend u počítače je ubíjející. 

Včera jsem se s našima dopoledne byla projít k místnímu rybníku jelikož si místní dobrovolní hasiči a zastupitelé této obce usmysleli, že na rybníku zahrají pro srandu jejich a naší přátelské hokejové utkání :D. Sranda byla to rozhodně :D. Mamka je zastupitel takže na ní neustále volali, kde má ona brusle že kazí tým xDD. Ale musí se to nechat.. ty pánové ve středním věku bruslili opravdu dobře. Táta vzpomínal jak chodil hrát na rybník taky hokej, tak jsem mu řikala "Budeš dělat Jágra? :D" 

Dneska byla ve škole strašná nuda. První hodina španělština, která mě překvapivě nebaví. Poté Geografie, kde jsem s enedověděla opět nic zajímavýho navíc jsme probírali jížní země Evropy, který mě nelákaj. Poté účto, ze kterého jsme maturovala takže žádný novinky na obzoru. Poté díky bohu němčina, která mě naopak začala bavit hrozně moc a já dělám dobrovolně a s radostí úkoly a s radostí na tu němčinu i chodím a baví mě to + mi to začíná i jít. Dálě anglina... ta mě nebaví - špatná učitelka. Hrozně moc milá, ale jinak nic. 

Taky jsem dostala šílenej nápad. Chci se zbavit třetího jazyku - španělštiny... prý to jde a poté bych chtěla začít chodit někam na jazykovej kurz norštiny 8). Myslím, že vzhledem k anglině a němčině by mi neměla dělat nějak velký problém jako špánina. 

Foto z DA od Erda

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Budu mít brusle! maude 15. 02. 2012 - 00:27
RE(2x): Budu mít brusle! damn-girl 15. 02. 2012 - 20:20
RE: Budu mít brusle! boudicca 15. 02. 2012 - 14:34
RE(2x): Budu mít brusle! damn-girl 15. 02. 2012 - 20:22
RE(3x): Budu mít brusle! boudicca 17. 02. 2012 - 14:17