Asi tady brzo někoho zabiju

14. únor 2012 | 19.47 |

 Paní B. nám před 14 dny zadala práci. Minulý týden mi řekla, že jsem nezodpovědná... to ale už víte. Včera jsem přemýšlela o té práci a došla jsem k tomu, že ty informace co potřebujeme nikde na netu nenajdeme a bude to v těch knihách, které nám k tomu napsala jako doporučenou literaturu. Včera večer jsem tedy zečla hledat, kde bych je mohla sehnat.... MHHHH. Nenašla jsem jí ani v centrální knihovně Prahy.
No co... dneska jsem se sebrala vzala s sebou veškerý nervy a šla se jí slušně zeptat co mám v tom případě dělat. A víte co mi na to řekla? Ať si nevymýšlím a nechodím na ní s tím, že ty knihy tam nemaj. Tak jsem jí to zopakovala. Nic. Akorát mi na to řekla, že knihovny jsou poviny tyhle knihy mít. WTF?! Já na ní slušně a ona mi řekne, že si vymýšlím! Div jsem tam neomdlela!

Maggie miluje vodu. Pokaždý když si večer napouštím vanu ona na tý vaně sedí a pozoruje jak voda teče z kohoutku a vana se napouští :DDDD. 

Zítra to ve škole snad bude ok. Máme jen do půl 4 jelikož nám odpadá ekonomie. Juhuuuu! A pak ještě vydržet čtvrtek a bude víkeeeend! :D

Tak jsem asi ukončila přátelství s mojí nejlepší kámoškou. Opravdu tomu nerozumím. Začátkem léta začla mít vážný zdravotní komplikace a musela tak do nemocnice, ale od léta už se mi neozívá. Když náhodou napíšu jak je, tak mi její rodiče napíšou, že už se mi brzo ozve. Ale ona sama mi nijak neodpovídá... už to není ani "Pozdravuje tě." Fakt tomu nerozumím, ale jinak už si to nedokážu vysvětlit. Udělala jsem už 1000 věcí jak by se mi mohla ozvat a ni... ani ň.Pokud to je tak, tak jsme to u tohodle člověka ani trochu nečekala... ani nevím jaký je pravý důvod. Nevím jestli mám být nasraná, mít strach nebo mě to má mrzet. 

Ona miluje vodu :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Asi tady brzo někoho zabiju boudicca 15. 02. 2012 - 14:28
RE(2x): Asi tady brzo někoho zabiju damn-girl 15. 02. 2012 - 20:19