You know?

26. říjen 2010 | 16.55 |

Ano, zakopejte mě. Včéra jsem sem opět nic nepřidala. Znáte to ne? Přijdete ze školy, jste totálně unavení takže si jdete třeba lehnout pak se probudíte, než se rozkoukáte, zjistíte, že máte zítra odevzdat úkol a když ho v půl 9 večer konečně doděláte, tak víc už se vám nechce. Přesně tak jsem to měla včera.

A dneska konečně začaly prázdninyyyyy. Pár dní klidu a odpočinku! Co víc si přát? Snad jen, aby mě přestala bolet hlava. To jsem si i brala prášek a prostě nic. Nezabral.

Už mám i na prázdniny plány budu hrát The Sims, ve středu jdu ven s kámoškou a v pátek s kámošem. S kámoškou to vezmeme přes KFC, kde si dáme dobrý ověd a pak si nejspíše uděláme ještě menší pauzičku ve Starbucks Coffee. Musím říct, ve Starbucksu jsem ještě nebyla... takže se tam těším. A kam půjdeme s kámoše? To ještě nevím, ale my něco vymyslíme.

Co vy máte v plánu na těch pár dní volna?

Uvažuju, že zde napíšu o další skupině, kterou poslouchám. Nejspíše los padne na Fall Out Boy. Oni mi totiž dneska celý den ve škole hráli v hlavě a když jezdím do školy autem a řídím, tak si svůj milovaný I-pod do školy netahám, tudíž jsem trpěla a těšila se domů až si to pustím. No, zatím jsem si to nepustila. Nebyl čas a navíc, pouštět si hudbu, když mě bolí hlava nepovažuji za dobrý nápad.

Jo. Budu jíst zdravě a vyváženou stravu. Brácha totiž má teďka osobního trenéra a on mu vypsal co, jak a kdy se má jíst, tak to budu jíst také. 1) ho tím podpořím a 2) udělám i něco dobrého pro své tělo.

A teď se jdou natáhnout... třeba ta hlava přejde... doufejme...

Foto z DA od armene

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: You know? mix* 29. 10. 2010 - 11:12