Holandsko!

16. únor 2012 | 22.09 |

 Moje milá Maggie už mě opět několik dní budí a nenechá mě spát. Otravuje tak průběžně behem celý noci a neustále dělá s něčím rámus, takže já část noci běhám po pokoji a schovávám předměty doličné :/. 
Už mi přišly brusle! Přišly taky mamce a taťkovi, ale taťkovi nejsou - budou se reklamovat. Mamka má takový ty dámský klasický a já mám na přesky zlato bílý s leopardem :D. Jsou stylový! Hrozně se mi líbí, těším se až na nich vyjedu a rozbiju si na nich poprvé držku xD. 

Zítra bude fajn den! Čeká me totiž sezení se střední a já se na těch několik lidí co jsme tam měla ráda a furt mám děsně těším 8). Pro kámošku mám dodatečnej dárek, který jsem koupila v Manufaktuře. Jedná se o dárkový kosmetický balíček ve kterém je sprchový gel s hruškou a medem, olejíček se smetanou a vanilkou a meduňové mýdlo. Snad se jí to bude líbit.. věřím že jo + mám ještě pro ní velkou Milku :P. 

Zítřejšek tedy snad bude fajn a vlastně i celý víkend. Za 2 týdny mě čeká těch pár dní na horách, moc se těším. A co víííc? Na květen plůánujeme s mamkou víkendový poznávací zájezd do Holandska! 8)

Foto z DA od jazzyfrizzle9

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Holandsko! boudicca 17. 02. 2012 - 14:14