Ten víkend je náročný :D

18. únor 2012 | 21.08 |

Včerejší sraz se střední byl moc fajn. Opravdu jsem si ho užila. Hrozně moc jsem byla ráda, že jsem viděla svou třídní ze střední, protože jí mám opravdu ráda. Je to ta nejlepší učitelka co mě kdy učila. Lidi byly fajn... jedna z bývalých spolužaček sice na mě koukala tím svým namyšleným a povrchním pohledem, že jsem úplně blbá jako vždycky - to se teda opravdu nezměnilo, ale co já jsem u ní zvyklá. 

Akce byla někdy od 6 večer a před půl devátou nám bylo oznámeno že těch 6 500 co jsme měli na útratu z plesu už je propitejch. Bodeť by ne, když si pánové dávali vodku s redbullem že. 
Ovšem... došla mi tam jedna věc. Ty někteří lidi z té třídy my opravdu chybí... vážně moc, ale v tom kolektivu, ve kterém jsem teď se cítím o mnohé líp. Cítím se tam víc svá... ještě nikdy se mi tam nestalo, že by tam na mě měl někdo povrchní, namyšlený a nechutný kecy, tak jak se mi v normálu stávalo na střední. Byli a jsou někteří lidi tam opravdu vážně super, ale tady se prostě cítím tak, že to jsem opravdu já. 

A dneska byla oslava babičiných narozenin. Byla tam teta - babičky sestra. Kdybyste viděli a slyšeli jak ona mí perfektní rady na všechno. Např. nikdy nestála na lyžích či snowboardu a strejdovi tam radila jak to má správně dělat. No děs. Další sranda byla, že říkala "No tam byla taková holka... nenamalovaná... no prostě děs, tele," tak jí tam řikám "A od jaký doby se podle namalování se určuje inteligence?" Na to měla nějaký proslovi, že tomu nerozumim a tak... to mě vytočilo na nejvyšší otáčky a navíc každýmu skáče do řeči. Ale né jen tak občas, ale neustále! Být tam s ní ještě asi hodinu, tak mě trefí šlak nebo pojdu, uhniju pod sedačkou nebo nějak tak podobně. 

Zítra mě ovšem čeká školní den - dělání úkolů do všeho možnýho. No... ono toho vlastně moc neni... akorát do němčiny, španělštiny a základů cestovního ruchu. Ten cestovní ruch ale asi udělám ještě dneska během večera jelikož ono v televizi stejně nic neni a na druhém blogu (tom o Green Day) už mám taky pro dnešek hotovo. Jo kdyby vás zajímalo, jak si na tom druhém blogu lebedím, můžete klidně mrknout - www.greenday-world.blog.cz .

BTW: Maggie vymyslela další novinku jak mě v noci budit. Přebhne po mně, přeběhne na vyvýšenej noční stolek co mám za hlavou, skočí na tu vysokou šatní skříň... tam se prochází a z ní seskočí na skříňku na který mám kosmetiku a jak brzdí po doskoku, tak tam samozřejmě sporáží všechno co může a dělá to v noci nehoráznej kravál x/. 

Foto z DA od Caesar-T

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ten víkend je náročný :D maude 18. 02. 2012 - 21:31
RE(2x): Ten víkend je náročný :D damn-girl 19. 02. 2012 - 21:44