Mým poznávacím znamením jsou nejspíš fóbie

19. únor 2012 | 21.43 |

Ukrutně se bojím pavouků, letadlo mi taky nedělá dobře (to se bojím kvuli bolesti v uších) a ještě aby toho nebylo málo, tak třetí týden bojuju s fóbií, která se vztahuje k fénování vlasů . 

Před třěma týdnama jsme si totiž dala fén do zásuvky a že si vyfénuju ofinu s tužidlem, aby držela. Zapla jsem fén a v tu chvíli jsem začla mít úplně panickou hrůzu, že mě to probije a něco s emi stane a nebude to dobrý. Bála jsme se fakt šíleně, ofinu jsem si ani nedofénovala a urychleně vytáhla fén ze zásuvky. Ovšem... teď už s tím bojuju třetí týden. Ničeho jinýho se nebojím, jen mám sakra velkej respkt z toho fénu a zrovna z tý zásuvky v koupelně. Děs. Vždycky se začnu hrozně bát a nikdy to pořádně nedodělám, ale už se to zlepšuje. Nevím co to má znamenat... přitom mamka ten fén používá 2x týdně cca 15 minut v kuse a nic se neděje, že by tam bylo něco špatnýho v tom fénu třeba. 

Odpoledne jsem dostala hroznou chuť na perník, takže jsem překonala veškerou lenost a upekla si ho. Dělala jsem ho poprvé v životě a musím říct, že je naprosto dokonalej 8). Takovej strašně vláčnej, měkkej - suprovej a především s horkým kakaem 8). Musím se pochválit :D. 

Už je jisté, že v září letím do španělska... opět do Malagy, ale do jiného hotelu. Letím s mamkou i s brachou.. bude sranda! Ovšem to letadlo... na to se psychicky připravuju už teď, ale hrozně se mi líbí ten ruch na letišti, ten úplně miluju a pozorování z oken dění na letišti. Jak přejíždí ty letadla, přistávají, jdou do vzdchu, přistavujou cisterny s palivem... dokonalost... vážně :D. Tématicky se vracíme ze Španělska 11. 9. xDDD. 

Foto z DA od goldstyles

Zpět na hlavní stranu blogu