Továrna na peníze

21. únor 2012 | 21.32 |

Ta škola mě dneska opětovně udivila. V březnu od 19. 3. do 6. 4. máme praxi. Někdo jde na praxi co si sehnal (jako třeba já) a někdo jde na praxi, kterou mu zařídila škola (Pražský hrad, Německo, Slovensko). Ti co měli praxi od školy měly vyplněné smlouvy odevzdat do včera a ti co si to zařídili sami do 30. 2. či co. Já už ty smlouvy odevzdala včera takže se mě ten problém netýská, ale stejně mě to dostalo. Dneska ráno totiž přiběhla paní B. bez toho, aby včera nějak varovala, že dneska musí VŠICHNI bez ohledu na to, kde mají praxi ty smlouvy odevzdat a ten kdo to neodevzdá dnes do 9:30 platí pokutu škole! 

1) Co mají dělat ti co bydlí několik kilometrů od Prahy.
2) Pla tit za tohle pokutu škole? ZA CO?!
Asi jsem dougala v to, že si dělá srandu, ale nedělá... to o té pokztě nám poslali na náš školní systém. Kdo to nedonesl včas platí pokutu, který je vyčíslená podle nějakých jejich papírů... cca 200 Kč. Mně nějde ani tak o ty 2 stovky, ale o princip ano!

Máme nějaký problém s tiskárnou. Jak se tiskne, tak přes papír dělá modrý čáry... ok to šlo... teď to přes papír začalo ovšem dělat i čáry červený. Vypadá to opravdu lahůdkově :D. To mi připomnělo... včera jsme si geniálně ve škole zablokovala O2 Flashku s internetem. Ve škole sice internet je, ale člověk má pocit, že Anonymous na tom školnim netu nonstop trénujou schazování serveru :D takže jsem se naštvala a vzala si tam právě O2 net. Jenže jsem si nepamatovala heslo = psala jsem mamce. Ta si spletla číslo a já si to zablokovala až na PUK... teď se budu teda muset nějaký den prohrabat v papírech a najít PUK abych ten net O2 zprovoznila xD. 

Můžete říka, že jsem blázen :D, ale vyhlídla jsem si na netu od Apple iPod Touch 32 GB cca za 9 000,- a k tomu iPhone taky 32 GB cca 15 000,-. Obojí chci koupit přes Apple jelikož tam to vyjde nejlevněji. Taky vím, že hudbu můžu mít v iPhone a nepotřebuji teda iPod, jenže já mám nerada hudbu v mobilu... mám to ráda zvlášť ./. Taky někdo může prskat na Apple, ale už iPod mám a nikdy jsem s ním neměla problém akorát 4 GB na mém nynějším iPod mi přestává stačit a mobil bych potřebovala taky nový, ale ten iPhone s emi líbí prostě nejvíc. Má to plno funkcí.. nádhera.. ale drahá sranda no.. to vím, ale pokud si na to našetřím za sve jako že ano, tak proč si nedopřát v tom případě něco hezkého? :D

Znáte tohle? Já to našla dneska večer. Jestli víte... je to o té kauze jak autobusák ve svých volných chvílích kreslil tykadla na plakáty poslancům u soudu mu za to dali 100 h. veřejně prospěšnejch prací - on to odmítl, takže mu to teď změnili na 100 dní ve vězení. Je to poveděný! Určitě se koukněte ;D.

Foto z DA od rock-violin

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Továrna na peníze boudicca 21. 02. 2012 - 21:48