Příští týden to bude lepší

23. únor 2012 | 21.10 |

Příští týden to bude lepší. Tento školní týden jsem snad i bez větších následků přežila. V neděli odjíždím na hory, vracím se ve středu a ve čtvrtek bych měla jít do školy, jenže nepůjdu. Nechci si ten týden kazit školou xDD. Mamka taky bude ve čtvrtek doma, takže budeme doma spolu :DDD. To bude klídek! 

Zítra musím jako každý pátek uklízet těch pár místností v našem baráku a na oběd jdu s babičkou do naší oblíbené čínské restaurace. Už teď se těším! Smažené kuře se sladkokyselou omáčkou! Nom nom! 

Vždycky jsem se bavila tím, že jsem stajlovala modelky na looklet.com, jenže oni to nějak předělali a nelíbí se mi to, jelikož tam své výtvory teď nemůžu sdílet, takže jsem si založila polyvore a světě div se - opravdu mě to tam baví! Je tam spoustu věcí a pozadí se dá udělat libovolné :P. Je tam opravdu hrozně moc možností jak co udělat :). 

Už teď se hrozně moc těším na 9. 3. jelikož mě zrovna v ten den čeká koncert Sunrise Avenue! Dokonalost! 

Dneska nějak skáču od jednoho k druhýmu... no aspoň se dovíte víc věcí najednou, i když nejsou nijak zásadní xD. Tak když mě omluvíte... já se opět natočím k TV... za chvíli dávají Jste to co jíte a mně to nějak baví! :DDDD

Foto z DA od JetProwerTheFox

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Příští týden to bude lepší anwiel 23. 02. 2012 - 22:10