Být šťastná nebo naštvaná?

27. únor 2012 | 20.18 |

Vůbec nevim jestli se mám culit radostí nebo "brečet." Před pár dny jsem psala další zkouškový článek pro ipunk a dnes jsem otevřela email, kde na mě čekala odpověď, že článek bude nejpozději zítra zveřejněn. Konečně! Po třech špatných článcích s nějakýma těma výtkama jsem napsala konečně nějakej lepší, který se nestydí dát na net. WOW!

Ale poté jsem otevřela FB. Odpoledne tam psal spolužák, že v anglině probírají věci ze základky (opět), tak jsem mu na to napsala ironicky, že to teda musí bejt zábava.  Večer už jsem tam měla komentář od jedný holky co tam chodila s náma, ale už odešla ze škole, že nechápe proč si stěžuju, když jsem tam nikdy nebyla schopná říct nějakou delší smysluplnou větu, tak že necháe, proč nadávám že se tam dělají věci ze základy. Ano! Já vím, že v tý anglině nejsem zázrak a že kolikrát mi to tam moc nejde, ale když prostě děláme věci ze základy, tak mě to vůbec nemotivuje se snažit a učit se to abych to uměla líp :/. To jsem jí taky odepsala, jsem teda zvědavá jestli mi odepíše a co mi odepíše. 

Dneska jsme byly s mamkou na exkurzi v místní sklárně. Dělají tam sklo ještě tradičním - foukají to, ručně brousí, sami si dělají formy na foukání. Bylo to hrozně pěkný a zajímavý vidět jak se to dělá. Nepochopila jsem, jak se jim každá sklenička ručním způsobem povede udělat totožná s tou předešlou :D. Kolem 3 jsme dorazily domu a mamka šla od 5 na lávový kameny (já ne.. mě tyhle wellness věci nějak vůbec nelákaj). A poté se šlo na večeři. Dneska nic moc. Výběr špatný a můj tip na jídlo taky špatný xD. Vzala jsem si něco co vypadalo dost nadějně - vypadalo to jak karbanátek a po rozříznutí to byk obalenej salám. FUUUJ! Ani 3 sousta jsem nesnědla. Ale snídaně byla dobrá. To jsem měla rohlík se sýrem, dvě vajíčka, čaj s citronem, džus a müsllly s bílým jogurtem. ŇAM!

Snad mě tady nikdo neukamenuje za to, že tady mluvím o takových osobních věcech, ale je to rpostě můj deníček :D. Hned budete vědět. Posledních půl roku mám pocit, že mi antiperle nesedí, tak jak seděla. O dost se mi opět zhoršil obličej což mě štve jelikož mám xicht jako ouberťák - rozhodla jsem se tedy to vyměnit za jiný druh. Dneska jsem pročítala všechno možný abych zjistila jaká je ok. Prolezla jsem nesčetně moc diskuzí a zjistila jsem, že na tu mou nynější nadává víc jak většina, že je na nic a bylo všechno akorát horší a naopak jsem našla 3, které si chválí dost. Je sice o dost dražší, ale je tam o hodně míň hormonů = o hodně míň svinstva a pleť ve většině případů je pak prý naprosto super a tolik nezadržuje vodu - tudíž člověk tolik nenabere na váze. Taky jsem se dočetla, že to přibírání je akorát všechno voda, že ta antikoncepce v těle zadržuje vodu - proto nabírá na váze a že s antikoncepcí se to cvičením a ničím ta váha nedá zhubnout ani kdyby člověk chtěl. Tak snad bude tahle lepší.

A tady dvě fotky - náš výhled z okna... plno sněhuuu!

h2

h1

Foto z DA od steelcity

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Být šťastná nebo naštvaná? boudicca 27. 02. 2012 - 22:18
RE(2x): Být šťastná nebo naštvaná? anwiel 27. 02. 2012 - 23:45
RE(3x): Být šťastná nebo naštvaná? damn-girl 28. 02. 2012 - 09:02
RE(2x): Být šťastná nebo naštvaná? damn-girl 28. 02. 2012 - 09:04