Hory byly fajn a teď zase normální dny

1. březen 2012 | 20.57 |

 Z hor jsem se vrátila včera. Bylo to tam fajn a opravdu jsem si tam odpočinula. V Praze jsme včera byla pár minut po jedný hodině odpoledne, ale už jsem celej den pak neměla sílu tady o tom informovat tudíž to berte jako omluvu xD. Po příjezdu jsem se vítala s Maggie. Ta měla neuvěřitelnou radost.. vrněla a vrtěla ocáskem - fakt! :D I táta byl rád, že jsem opět kočku převzala jelikož prý zlobila a měli jí plný zuby. Chudinka, bylo na ní vidět, že má radost, že už jsem zpátky a já taky měla radost že jí vidím :D. 

Na horách jsem rozehrála po 2 měsísích Sims a vzala jsem to od druhýho konce. Začala jsem to hrát bez kódů a s tím, že každýmu se budu snažit splnit celoživotní přání a světe div se. Jak mě to vůbec nebavilo, tak teď mě to tímhle stylem baví úplně maximálně :D. Dneska jsem konečně jedné simce splnila celoživotní přání - je na vrcholu kariéry v architektuře a taky mě napadlo, že ty další příběhy bez kódů bych tady mohla fotodokumentovat. 

Dneska jsem ty sims dohrála a taky jsme se věnovala prvním dvou tématům v ekonomice, jelikož 9. 3. mě čeká ta komisionálka a navíc mám už za 25 dnů narozeninyyyyy! :D Bude mi 21 - strašný! Nechutně to letí a mně se to ani trošku nelíbí! Taky jsem dneska byla s našima na nákupu... v Lidlu. Nadávali, že tam je málo zboží, ale oni nechápu jeden fakt. Je tam možná míň zboží na výběr jak v jiných řetězcích, ale za to tam maj ty potraviny nejkvalitnější a v testech potravin produkty z Lidlu vždy mají místo na prvních příčkách a nevím jak ostatní, ale já radši budu kupovat míň a kvalitnější než víc a chemický hnusy! :D 

A zítra se jde opět na oběd do číny. Tentokrát jak s babičkou, tak i s mamkou. Nevím co si tam dám jelikož svoji milovanou rýži se smaženým kuřetem ve sladkokyselé omáčce jsem měla před týdnem :D. A asi vám sem vyfotím a hodím fotku jaké mám všechny přírůstky do poličky co se týče akrylové modeláže nehtů :D. 

Foto z DA od pikarar

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hory byly fajn a teď zase normální dny boudicca 02. 03. 2012 - 20:20