I will be princess

7. říjen 2010 | 22.22 |

Ano, budu princezna. Chich :D. Tedy... jen na svůj maturitní ples. Dneska jsem byla za švadlenou, ukázat návrh jak bych si své šaty představovala. Souhlasila, prý jsem ten návrh nakreslila pěkně :). Měly by být tyrkysové, korzetové, s lehkými černými krajkami, černou stužkou okolo boků :). Jestli se povedou, tak jak je vidím ve svých očích - budou nádherný. Teta ve volném času dělá všechno možné z korálků = budu mít k šatům i oroginální náhrdelník, který mít nikdo jiný nebude :).

No a teď dost o šatch. Na matice jsem vyfásla druhou pětku :/. Ovšem zítra je doučku... což znamená, že to zlepším ;). No a moje písemka ze základů stavitelství byla druhá nejlepší 8). Ta nejlepší byla 1... já měla 1/2 :). Aby taky ne, pěkně jsem se na to učila...

A odpoledne? V 15:30 jsem společně s taťkou sedla do auta a jela s ním k veterináři. Nechávala jsem kocoura totiž vykastrovat, aby se neustále někde netoulal a něco ho nepřejelo. To bych nerada... minulý rok na dušičky nám někdo přejel kocoura... nerada bych tedy, aby se to stalo tomuhle. No a až kočka (je ještě odrostlé kotě) dospěje, tak půjde tež. Ono je totiž lepší vykastrovaná kočka než ty vhudinky malé, které pořádně ani ještě nevidí topit :/.

Achjo. Slibovala a slibovala a je z toho ZATÍM prd. Mluvím o sobě. Už včéra jsem vám slibovala článek o podzimu a zatím se k ničemu nemám. Když né dneska, tak během víkendu určitě :).

Teď jdu ale zkontrolovat tašku do školy zda-li tam mám ten anglický slovník a matematicko-fyzikální tabulky pro spolužáka (slib je slib :oD). Totiž, v pondělí a úterý píšem tu zkouškovou maturitu. Můžeme mít tabulky na matiku, slovník na anličtinu, pravidla pravopisu na češtinu... jenže nám je zítra učitel musí zkontrolovat jestli tam nějsou taháky atd. To nám zabaví a na zkoušku vrátí. Jdu tedy kontrolovat...

Foto z DA od Gyllenhaal

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I will be princess zlomenymec 07. 10. 2010 - 21:57
RE: I will be princess damn-girl 07. 10. 2010 - 22:21
RE(2x): I will be princess zlomenymec 09. 10. 2010 - 11:11