Sbírky a pomůcky

3. březen 2012 | 14.11 |

 Po pravdě nemám co dělat, a tak mě napadlo že vám ukážu mojí sbírku hudebních alb a taky her (kterých moc nemám, ale o to víc je mám ráda :D). Tím pádem jsem to dnes dopoledne všechno nafotila... poté jsem musela odběhnout uvařit bramborou kaši, teď jsem to uložila a můžu vám to ukázat :D. Co se týče těch alb, tak kdyby u nás doma někdy hořelo, tak první co beru abych to uchránila jsou moje CD s hudbou, Sims, kočka, mobil a notebook :DDDD. 

Nejdříve začnu těma albama...

gd

Začnu sbírkou Green Day. Jak vidítě... mám všechny řadový a ještě pár k tomu. Na fotce není CD Foxboro Hot Tubs, které vlastním také. V době budoucí bych si z ameriky ještě chtěla objednat Mikeho vedlejší projekt v podobě The Frustrators a plus také i originální CD od The Network jelikož obojí s nima souvisí :D.

mix

Tady můžete vidět malou sbírku alb od Depeche Mode. Jednu dobu jsem do nich byla úplný blázen, takže jsem kupovala a kupovala... bohužel nemám všechny, ale plánuju dokoupit jelikož mám ráda kompletní diskografie :D.

mix2

Sbírka v podobě My Chemical Romance. Bohužel furt nemám Danger Days, Live On Murder Scene a Black Parade Id Dead. Snad to taky brzo napravím :). 

off

Taktíž mám dvě alba od The Offspring a právě Rise And Fall, Rage And Grace naprosto miluju xP.

u2

Sbírka všeho chuti. Od Eminema až po U2. Eminem je naprosto odlišnej žánr než všechno ostatní co poslouchám, ale já ho mám prostě ráda. Má dokonalý texty... vtipný klipy... v poslední době i klipy na zamyšlení. Jedinej umělec tohoto stylu co to má v hlavě srovnaný a nezpívá jen "MOTHER FUCKER BITCHES" xDDD. Naprosto nesnáším 50 Centa! x/ Dále tam je výběr hitů od Blink 182 - další moji oblíbenci... bohužel je nemám chuť vidět live jelikož jsou prý dost děsivý a já si o nich nehodlám kazit iluze xDDD. Mimochodem... největší můj oblíbenec z Blink 182 je právě zcela potetovanej bubeník Travis Barker. je dokonalej! :D
A samozřejmě U2! Moje srdcová záležitost! Mám ráda Bona :). Jsou úžasní.


Teď přejdu k těm hrám.

... takžeeeeee...

sims1

Moje sbírka ještě starých Sims 2 a první verze Zoo Tycon. Zoo Tycon je taktíž moje srdcová záležitost. Mám hrozně moc ráda tyhle budovatelský hry a mnohem raději mám ty první vydání než ty starší.

sims2

Kdo mě zná, ví že jsem naprostej blázen do Sims 2. To tady můžete vidět... netřeba dalších komentářů xDDD...


A už jsme u poslední kapitoly tohoto článku. Teď budu povídat o mé výbavě k tvoření nehtů :D.

laky

Na obrázku můžete vidět laky... ač se to nezdá jsou dost důležitý. První a poslední používám jako podklad před samotným barevným lakováním. Ten posledním má ještě jednu výhodu - má bělící efekt, takže už po tomto samotném nalakování nehty vypadájí o dost lépe než normálně. Ten druhý je klasický bezbarvý lak, který používám na krycí vrstvu po barevným a ten třetí, tak to je olejíček na kůžičku. Olejíček se používá vždy po kompletní manikůře a do kůžičky na nehtech se vmasírovává.

pomucky

Samozřejmě potřebuju také lepidlo, které se používá na lepení tipů na nehty (to malé bílé... je tekuté.. ještě existuje na bázi gelu, ale tohle mi přijde že lépe drží). Na lahvička uprostřed je dezinfekce. Potírají se tím nehty před nalepením tipů a pokládání akrylové hmoty... také to nehty zbaví veškeré mastnoty a vlhkosti, tudíž tipy a hmota na nehtech drží mnohem lépe. To malé modré je mistička na liquid - liquid je vodička, která se smíchává na štětci s akrylovým práškem - díky tomuto nám vznikne samotná akrylová hmota. Taky tam je štěcem, kterým se hmota nanáší na nehty a na nahtech se tvaruje plus špachtle, díky které se odstraňuje a odhrnuje kůžička nehtů ke kořenu nehtu. 

pilniky

Také je potřeba sada pilníků. Na tvarování nehtů... zbroušení akrylu... naleštění nehtů v konečné fázy. Jen pro představu... v salonech s 10 zákazníky denně ty pilníky odděláte cca za 2 dny. 

sdhdsj

Tady můžete vidět dva akrylové prášky... jeden je průhledný a druhý bílý (bílým se dělá francouzská manika - tvaruje se na volný okraj nehtu) a to uprostřed je ten liquid, o kterém jsme tady mluvila.

tipy

Samotné tipy (musim si na ně koupit pořadač). Jsou označeny čísly. Je 10 velikostí... čím vyšší číslo tím menší tip.

kleště

Jelikož jsou tipy dělané moc dlouhé, tak se musí zkracovat těmato kleštěma na délku, kterou si určí zákaznice.

Samozřejmě musím mít taky nějaké ty laky... taky že mám a dost - ovšem né kvalitní určené do velkého provozu a na profesionálnější práci. Tudíž šetřím na lepší. Líbily by se mi značky OPI nebo Essie... jsou dost chválený a taky dost drahý, ale pokud chci být opravdu dobrá v tom co dělám, tak musím i investovat. 

Snad jste se u článku neunudily k smrti a aspoň něco vás zaujalo :))).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sbírky a pomůcky anna jade 03. 03. 2012 - 23:13
RE(2x): Sbírky a pomůcky damn-girl 03. 03. 2012 - 23:22
RE: Sbírky a pomůcky boudicca 04. 03. 2012 - 20:01