Hudební den já mám

4. březen 2012 | 17.32 |

 Včera jsem díky kámošce začala hrát Angry Birds... samozřejmě mě to děsně chytlo a sedim nad tim druhej celej den :DDD. Nemůžu si ale pomoct... je to opravdu dokonalá online hra :). Jsem už ve 3 řadě a 20 kole. Nějak mi to nejde teďka, tak si od toho chvilku odpočinu a něco vám sem napíšu. Něco z mých hrozných hlodů - jako vždy. 
Taky jsem včera neměla co poslouchat, tak jsem si řekla, že zkusím českou scénu v podobě Niceland. Kamarádí se s nim Sunshine, jezdí s ním společný koncerty, tak proč to nezkusit že. Verdikt je takovej, že jsou opravdu suprový a od včerejšího dne mi tady hrají. Hrajou mi skladby přes bandzone a v podobných kapelách je odkaz taky na další čechy v podobě Charlie Straight (ty už si nějakou delší dobu než od včéra pouštím taky), dále taky byli taky Airfare - ty už znám taky, ale né moc songů takže mi tady taky hrají a taktíž nejsem zklamaná :D. Dneska tedy jedu českou scénu a vůbec mi to nevadí.
Já vždycky nad českou scénou zvracela dá se říct, ale to bylo způsobené tím, že jsem znala jen Vondráčkovou, Davida, Kabáty a ostatní adepty na nervovej kolaps xDDD. Když se člověk ale zaměří na český kapely, který zpívaj anglicky tak to neni ani trochu hrozný a človšk by měl být i na co pyšnej :D. 

Zítra jdu po týdnu do školy a vůbec se mi tam nechce... ani trošičku vám řeknu. Mám v plánu si vzít noťas a s netem a díky tomu to tam aspoň nějak přežít :D. Pondělky jsou vždycky ty nejdelší... člověk si zvykne na spoustu času o víkendu a pak je navštěvování ústavu docela hrozivý... sebevražedný atd xDDD

Měla bych po dlouhé době přečíst nějakou knihu.... nevim ale jakou. Dejme tomu, že vůbec nemám inspiraci a když jí mám tak nemám čas. 

Říkala jsem vám o tetování? Konečně jsem vymyslela nějakej smysluplnej návrh co se týče mého možná budoucího tetování. Už dlouho chci kočičí a psí tlapky, ale chtěla jsem tam vložit nějakej význám, ale nevěděla jsem jakej... před týdnem jsem to vydumala :D. Na levý či pravý zápěstí chci 4 kočičí tlapky, každý by u sebe měla jedno jméno kočky kterou mám nebo jsem měla... takže Jimmy, Anni, Maggie a Hero (poslední dvě jsou současný) a na pravou lopatku jsem chtěla psá tlapku, u kterého by bylo jméno mého psa. Ukazovala jsem to i mamce a tý se to moc líbilo a říkala ať do toho jdu, jenže já furt nevím... váhám. přeci jen je to na celý život že? :/  A pak druhý faktor je jestli to bude bolet a jestli to vydržim jelikož mám docela dost nízkej prah bolesti :/. 

Foto z DA od Shinolover

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hudební den já mám boudicca 04. 03. 2012 - 20:26
RE(2x): Hudební den já mám damn-girl 04. 03. 2012 - 20:28