TOP 5

6. březen 2012 | 21.04 |
› 

 Poslední článek týkající se mého žebříčku TOP 5 tady byl 31. ledna 2011, takže bych řekla, že je akorát tak pravý čas dám sem nějakou novou TOp 5. Nemyslíte? Já rozhodně :). Dneska to bude především o Niceland... projevila s emi k této hudbě nějaká velká závislost a Nicelanda teď poslouchám neustále a chtěla bych na jeho konceeert! Jenže ho teď opustili hned dva členové kapely, takže to je takové komplikovanější. No co... jdeme na ten žebířk.

Nicelanf - Lost In Encryption

On má dokonale božsky jemnej hlas pan Motyčka. Já si nemůžu pomoct! Tenhle song byl první, který se mi od nich zalíbil a naprosto nemůžu z pasáže "So I'm back to you..." Mám tu písničku ráda, hodně ráda.... taková klidová... klidně zpívaná a po ránu jak rozlepuju oči v buse se mi to hrozně příjemně poslouchá :).


Niceland - I Wont Give In

Tady mě pro velkou změnu dostávají do kolen ty housle. Jsou nádherný 8). A opět ten jeho sametovej hlas :). Ten klip se mi hrozně líbí a ta modelka prý hraju v klipech Marilyna Mansona, ale mě nikoho nepřipomíná takže teda nevím no :D. 


Niceland - We Know Better 

Klip, který jsem od nich viděla jako první. Hrozně zábavnej :D... ten tam do sebe na stage leje flašku vína MEIN GOTT! V práci se nechlastá! xD Hrozně výbornej song... je to divný, když máte co dělat, abyste na zastávce autobusu při poslechnu neskákali do rytmu... chtíč poskakování do rytmu mám i u Sunshine... prostě hrozně živá písnička :D. Občas se i načapu, že se do toho rytmu hýbu.. třeba jak čekám na zelenou :D. 


30 Second To Mars - The Kill

Pro mě jeden z nejlepších dongo od Secondů. naprosto ho zbožňuju a víc k tomu nemám co říct. BTW: Nevim proč, ale Jared tam má zpívat "Burry me burry me" a já mu neustále rozumim "Marry me marry me." xDDD 


Airfare - Sorry Baby

Český Airfare a jejich snad první hitovka Sorry Baby stará jak metuzelém, ale já jí mám ráda. Mám jí ráda od tý doby co jsem jí slyšela prvně a že to je sakra dlouhá doba, v poslední době mi tady hraje nějak dost :P. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 maude 07. 03. 2012 - 01:00
RE(2x): TOP 5 damn-girl 07. 03. 2012 - 19:45