Dneska by to šlo

7. březen 2012 | 22.53 |

Dneska by to ve škole i šlo, nebylo to tak hrozný. A zítra tam raději vůbec nejsu - hodlám se místo toho učit na komisionálku z eka, která mě čeká v pátek. Jinak bych přišla domu až někdy odpoledne či večír a mně se odpoledne a věčír blbě učí - nejlíp mi to leze do hlavy dopoledne tudíž tedy zůstanu doma. 

Je tady doma teď veselo. Táta má nějak moc silnej vysokej tlak ač bere prášky... se není čemu divit jelikož jeho životospráva je víc než děsivá. Doktor mu pohrozil, že ještě chvíli a čeká ho infarkt. Jel teda na větší vyšetření a tam se v čekárně tak bál, že tam div nezkolaboval. Snad mi ten humor teď opustíte, ale já prostě nevěřim tomu, že můj táta 190 cm vysokej a velkej jak medvěd se tak moc bál :D. Takže teď tady už třetí den slibuje, že se polepší, bude jíst zdravě. Dneska jsem přišla domu a on udělal zeleninovej salát bez masa... místo majolky tam byl bílý jogurt. Já tomu nevěřila! Ani to nebylo přesolený. 

Teďtady zrovna na Nově něco běží a je tam Klaus a reportérka řiká "A teď něco o kauze Chelského pera, které jste přemístil do své kapsy." xDDDD Přemístil! xDDDDDDD Už vidim jak někdo v obchodě řve "Já ten prášek neukradl! Já ho přemístil!"  Criss Angel - extrémní magie xDDD. Já se fakt bavim xDDDDD. 

Začíná se mi udělat takový ten jarní úsměv- už od pondělí tady každej den svítí sluníčko a tuhle jsem šla už i v rozepnutý bundě a zima nebyla. Krása. Tahle zima mi přišla jako nekonečná... jako něco neskutečně dlouhýho a já jsem teď nesmírně ráda, že už končí a že bude teplo a sluníčko. Jelikož paprsky sluníčka na mě působí jako elixír života a já z těch paprsků sbírám novou energii... kolikrát to snad i cítím. 

15. 3. už mám sraz kvuli své budoucí práci - té kavárně. máme tam sraz v kavárně řeknou nám co a jak a poté tam budeme pracovat. Už se docela taším, ale mám trošku strach, že mi to nepujde. To se snad ale podá... doufám :D. 

Brácha si teď bude kupovat nový iphone 4S... teď má ten trojkovej. Tak jsem říkala, jestli by to šlo, tak bych si ten trojkovej po něm vzala a čoveče šlo by to. Akorát se bude muset udělat oprava baterie a hlavního tlačítka, jelikož  funkčnost je teď nulová... především u té baterie. Oprava by měla stát do 1 700 Kč což neníi tak hrozný. Jsem ale sakra ráda, že budu mít aspoň nějakej iphone a tím pádem i nový mobila  né špatný mobila  ani mi nevadí, že to není nejnovější modeeel :). 

Foto z DA od shutdown

Odpoledne jsem měla tolik, co bych tady chtěla napsat a teď se to zase nějak tratilo a já nevím co psát a přitom toho bylo tolik. nebudu to tady v tom případě protahovat a půjdu si lehnout. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře