Mám to!

12. březen 2012 | 21.16 |

 Johooooo! Tak mám tu ekonomiku" Sice úplně na poslední chvíli, ale jsem ráda, že jí mám. Hrozně se mi oddechlo. Na řadu jsem přišla někdy v 5 a ptal se mě na to, co to jsou statky. Ve statkách jsem se fakt nehorázně zamotala a měla okno, takže jsem si nebyla jistá, jestli mi to dá, ale pak se mě zeptal co to je monopol a ať uvedu nějakej příklad monopolu a to už jsem byla ve svý kůži a poslední otázka se týkala nabídky, která taky nebyla problém. Mám v tomto případě oficiálně uzavřenej semestr... sice pozdě, ale mám!

Uzavření semestru znamená v tuhle chvíli už jen dvě věci - můj vytouženej klid a konečně si můžu bez černýho svědomí číst ty knihy, co jsem si vypůjčila v knihovně. V Lolitě jsem asi na stránce 100 a ještě furt mě to baví :P. 

Zítra mám prezentaci na téma světová asociace cestovních kanceláří. Mám to do předmětu cestovní ruch v české republice a evropské unii. Už to mám udělaný... připravený.... už od včéra. Ještě musím ve škole vydržet do čtvrtka a potom mám tři týdny praxe = klid. Akorát prý asi budu muset psát nějakou zprávu o praxi. Toho se docela těšim jelikož fakt nevim co tam budu psát a navíc jsem to na střední nikdy psát nemusela. To ale nějak zvládnu... vždycky jsem to zvládla. 

Jsem hrozně moc unavená. To jsem vždycky když ze mě spadnou veškerý nervy. Takže dneska jdu spát v 10 a jen co se přikreju, tak už hned bude zase ráno :D. 

Se teda s vámi loučím a děkuju všem, kdo mi držel palce a myslel na mě :). 

Foto z DA od firheruwen

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mám to! anna jade 14. 03. 2012 - 13:05
RE: Mám to! Šelma 15. 03. 2012 - 15:20