Iphone!

14. březen 2012 | 21.41 |

 Tak už mám konečně svůj vlastní iphone! Brácha si včera zakoupil novější model (4S) a mě jako svojí hodné starší sestře daroval model 3G. Musely se na něm udělat drobné úpravy v podobě výměny baterie, která byla již dosti nevýkoná a také se i vyměnilo tlačítko na on/off telefonu, které nefungovalo. Teď už je iphone zase opět plně funkční a já jsem spokojená. Stačí mi to... a navíc... komu jen tak do klína z ničeho nic spadne takový telefon :D. Oprava stála 1 300,- a já myslím, že se to vyplatilo. Rozhodně lepší telefon než ta moje Nokie co jsem měla ještě předevčírem - tu teď zdědila mamka, bere si jí jako služební :D. Mimochodem... jedná se o Nokie 6600i slide, ale iphone je pro mě iphone, i když ta nokie vůbec nebyla zlááá. 

A taky jsem si koupila nové boty. Moje nike boty by v létě slavily dva roky, ale už na nich bylo vidět používání tudíž jsem se dneska vydala hledat nový. Už nějakou dobu jsem měla dvoje vyhlídnutý a z těch tam měly jen jedny a navíc byly oproti obrázku na netu hrozně ošklivý, ale zalíbily se mi jiný. Ovšem v mojí velikosti byly dostupný až v Mladý Boleslavi. Co víc, ten prodavač byl příjemnej jak něco, a tak jsem raději odešla a vydala so do pobočky A3 sportu na Čerňáku, kde jsme si nakonec koupila uplně jiný. Né červeno černý jak byly v plánu, ale černo tyrkysový - teď se mi hodí k batohu :D. 

Jinak s emám fajn. Zítra jdu na první poradu ohledně té práce v kavárně, tak mi držte palce ať je to ok. Billy Talent včera ohlásili v Praze koncert (v Lucerně) a já se na ně hrozně těšim. Určitě na ně chci jít a určitě si koupím lístek jen co bude v prodeji. Budou tady 10. 6. awwwwww 8). A taky jsem začala dumat o Reading festivalu v Anglii a jelikož tam Maude minulý rok Maude chtěla, tak se jí chci zeptat jestli by jela i tenhle rok :D. 

Muhehehe... moje nová obuv... hrozně se mi líbí :P

nike

Foto z DA od 3rror404

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Iphone! anna jade 15. 03. 2012 - 16:09
RE: Iphone! damn-girl 15. 03. 2012 - 16:18
RE: Iphone! foxík 18. 03. 2012 - 11:32
RE(2x): Iphone! damn-girl 18. 03. 2012 - 11:40