Né každý začátek je lehký

16. březen 2012 | 22.59 |

 Včera jsem byla na té první poradě o hledně práce. Dnes už jsem si zapsala do kalendáře všechny směny až do června.... mám všechny pátky a občas nějakou tu sobotu či neděli. Můj pevný pracovní den bude ale právě ten pátek. Jak jsem byla poučena, tak v pátek tam budou většinou menší komorní koncerty = šrumec, ale na tu atmosféru se těším. V sobotu nevím co se tam děje a když budu mít neděle, tak to tam jsou většinou pohádky pro děti. OH MY GOD! Ona ta kavárna je totižsoučástí menšího místního kina/divadla, tak proto.
Budu mít krásnej úbor mimochodem :D. Černý tričko s límečkem Rauch a Rauch černou zástěru a budu tam sama - což bude prvních pár dnů teda rozhodně pěkně veselý :/. Docela mám z těch prvních dnů strach a navíc to počítání tržby, aby mi to všechno sedělo :(. 

Zítra jedu pro lístky na Billy Talent! Dneska už jsem totiž zjistila konečně kde budou hrát a zítra v 10 pro ně jedu ať jsou doma :P. Odpoledne razíme s rodinou k dědovi na oslavu narozenin... celkem se tam těším bude fajn určitě :). Od pondělí nastupuju na tu 3 týdenní praxi. V pondělí mám nástuo až od 10 dopoledne. JUHUUUU! A jelikož babička bydlí kousek, tak k ní v obědový pauze vždycky budu jezdit na oběd :P. Už jsme jí psala a prý se na mě těší. ještě, aby ne :D. 

Zítra by mělo bejt krásně teplo a slunečno, tak si ten den užíjte ;). 

Foto z DA od ziGOt

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Né každý začátek je lehký anna jade 17. 03. 2012 - 00:51
RE(2x): Né každý začátek je lehký damn-girl 17. 03. 2012 - 12:30