Konečně slunný víkend

18. březen 2012 | 20.35 |

Konečně teplo, světlo... prostě nádhera. Co víc si o víkendu přát. Hned včera jsem ten krásný den využila a vzala Maggie poznvat zahradu, aby potom mohla zahradu navštěvovat sama, ale když poznává okolí, tak je lepšá, když je pod dohledem. Byla a je hrozně vykulená z toho všeho nového a všude se plíží a občas se běží schovat domu. Je to s ní sranda :D. Pak dojde domu, vysílením padne a spí několik hodin :D. Panička o víkendu chodí spát na hodinku s ní xD.
Odpoledne - kolem 5 v podvečer jsme jeli za tím dědou oslavit s ním jeho narozeniny. Byl tam jen děda, babička, já s bráchou a naši rodiče. Oslava se opravdu vydařila - vyprávěli jsme si všichni veselé historky co jsme kde zažili a kolikrát jsme ani nemohli zastavit smích .D. Opět připravili bohaté pohoštění v podobě chlebíčků, které byly namazané bramborovým salátem (MILUJU!), pečeným kuřetem (které babička z celé rodiny (jenž babička umí opravdu nejlí), křenové rolády, jednohubek atd. Večer jsem byla totálně utahaná takže jsem spala už v 11 hodin večer jak zabitá xD.

Dneska jsem se probudila před půl 9, umyla si hlavu a kontrolovala mejl, jelikož jsem včera psala šéfovi, jestli by mi mohl zaslat nápojový lístek, protože se ho chci do pátku do práce naučit i s cenama. Takže teď tady mám otevřenej nápoják a studuju :). Taky jsem dneska 3x za den byla venčit na zahradě Maggie a také jsem byla fotit na zahradě - to můžete vidět v předchozím článku z dneška. Taky čekám na mejl z ipunku. Minule jsem tam totiž psala o budoucím albu MUSE a uni mi to zamítli s tím, že to tam nepatří. Trošku nesouhlasím jelikož tam mají články s A. Lavigne a jestli ta tam patří, tak nechápu proč tam nepatří MUSE. Psala jsem mu tedy zpátky mejl o tom, že na stránce, kterou mi doporučili na články jsem za celý týden nenašla nic co by mě oslovilo na psaní a že o kapelách, které neznám ani trošku se mi psát nechce. Tak jsem zvědavá co mi odepíšou a snad mě nepošlou někam. Plus jsem jim k tomu psala článek o Mansonovi, tak snad mi tohleto vezmou. 
Měla jsem dneska od našich slíbenou novou židli k počítači jelikož jeli na nákup. Tahleta je totiž křivá nějaká a bolí z toho záda potom. Nic nesehnali, takže zítra odpoledne se jedem kouknout s mamkou do dalších obchodů. Nemohu mít normální židli, já potřebuju takový to pohodlný echt kancelářský křeslo like a boss xD. Už ho mám vyhlídlí.. v Jysku :P. 

A zítra jdu na tu praxi. Mám tam být na 10 což je nádhernej čas = můžu spát do půl 9. Taky doufám, že mě tam nebudou držet moc dlouho jelikož posledně říkali, že tam pro mě moc práce stejně nemají :D. 

Foto z DA od maRTynax

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře