Pohodička

21. březen 2012 | 21.50 |

Tyhle dny na praxi si opravdu užívám :D. Déle jak do dvou jsem tam ještě nebyla :D... v půl 12 si odjedu za babičkou na teplej oběd a za hodinu se vrátím - no  prostě nádhera :). Včera jsem se tam kamarádia s řezačkou a šanonama - třídila jsem smlouvy a dneska jsem tam do angliny překládala jak se turisti dostanou z infocentra na vlakový nádraží. 

Dneska jsem nadobro odcházela už v těch půl 12 před obědem jelikož mi řekli, že jestli potřebuju něco do školy, tak ať si to jdu klidně vyřizovat. Takže jsem se po obědě vydala do centrální knihovny jít čerpat informace do mojí seminárky o Praze 7 - přesněji o ulici jménem V háji. Nic moc jsem nenašla ač mi tam knihovnice našly asi 10 knih a už nevím kde bych čerpala dál. Moc slavný to teda neni, snad ale budu natolik šikovná, že z toho mála vyplodim něco co mi projde. Domu jsem se teda vrátila dneska až v 6 místo v půl 3 jako včera :D. Vlastně ta samotná cesta do knihovny byla zajímavá. To by nebylo abych s enetratila, když jdu někam poprvé sama. Byla jsem tam 2x a vždycky s Maudí takže jsem vždycky nijak neregistrovala kudy jsme šly :D. Musela jsme tedy dneska volat mamce, aby mě navigovala XD. Jak ale vidíte, trefila jsem :D. 

Zítra si opět budu modelovat nehty :D. Dneska se babička rozčilovala jak se jí ty její třepí, tak jsem jí navrhla, že jí je v rámci tréningu zpevním akrylem a ona souhasila. Tudíž zítra odpoledne přijde, noco ... se aspoň nebudu nudit. jak totiž chodím teď brzo domu, tak absolutně nevím co s časem :/. 

Musím se pochlubit s tím nápojovým lístkem. Už umím 3/4! Jen co dopíšu tento článek, tak si jdu zopáknout to naučený a jít se učit dalších pár nových. 

A co víc! Už mi na poličce leží lístek na Billy Talent - naprostá nádhera a já se těšim! 8)

Foto z DA od Megson

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře