Né vždycky je zpívání ptáků ok

22. březen 2012 | 22.50 |

 To se může stát jenom mně! Dneska v půl 12 byla na praxi opět přestávku na oběd, k babičce jsme tentokrát nešla, nebyla doma... proto jsem se rozhodla jít si sednout do zámeckýho parku co je hned naproti. Vlezla jsem branou, zastavila se, rozhlédla a zalíbila s emi jedna lavička na sezení. Vydala jsme se tedy k ní. Byla pěkná čistá a tak jsem se ujala sednout si. Najednou jsem cítila, že mám mokrý gatě, poposedla jsem si... a ano - ve chvíli, kdy já si sedala na lavičku se na to mé předem určené místo vys... em vykadil pták. Nějak jsem to očistila z toho nejhoršího, sundala si mikinu a dala jí kolem pasu. V infu nikdo nebyl, a tak jsem hodinu čekala než tam zase někdo přijde. Díky bohu po vysvětlení mě propustili domu ať se z toho převleču. To s emůže stát jen mně! Samozřejmě se mi mamka do telefonu smála, pani v infu jak jsme jí to řikala se taky smála, no výborný xDD. 

Tak už to vypadalo nadějně, že bych mohla mít předplacený Kerrang... mamka by mi ho zaplatila jelikož bráchovi předplatný jednoho časáku taky platí. Jenže Bráchovo předplatný časáku vyjde ročně za 1 700... moje by přišlo ročně na 3 500, tak se to zavrhlo. Kruci! Proč ten Kerrang musí bejt tak drahej? x/. No aspoň mám další motivaci chodit do práce xD. 

Do práce jdu poprvé vlastně zítra. Držte mi palce prosím - budu to potřebovat. nejhorší teda bude vracení peněz. To mi nikdy nešlo, ale prej to je o zvyku :D. Budu končit... zítra od 3 do 10 na mě prostě myslete :D. 

Foto z DA od Decagon

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře