První den v kavárně

24. březen 2012 | 10.03 |

 Včera jsem byla první den v kavárně, z té druhé strany, jako obsluha. Nechci to zakřiknout, protože dneska mě tam čeká šichts, kdy tam budu až do zavíračky sama. Čekala jsem to ale mnohé horší.
Jsem nemehlo a to se samozřejmě potvrdilo. Byla jsem tam prvních 15 min a přišli první zákazníci. Takže jsem se dala do čepování piva, hrozně mi to pěnilo x/, a když už jsem měla to jedno skoro načepované, tak jsem si ho jako ten největší kr*tén zvrhla na baru mezi ostatní čisté skleničky. Výýýborně! Já myslela, že mě omyjou! Poté už se nic hroznýho nestalo. Mimochodem šla jsem tam v tom, že žádná akce nebude. Chyba! Jeden z těch, co to tam vede tam slavil padesátku. Křest ohněm :D. Ale jak říkám, čekala jsem to tam mnohem horší. Večer jsem tam měla na pomoc jednoho kluka, co tam taky pracuje.... akorát to je profík :D. Házel si tam s táckama a tak, ale dalo se s ním v pohodě mluvit stejně jako s tím druhým klukem co tam má jednou týdně taky směnu. 

Také mám i další poznatky. Odpoledne to tam hrozně pomalu utíká. Moje nohy nejsou zvyklý stát 8 hodin v kuse - budou si muset zvyknout. Matky s dětma nedávaj dýška, ale pánové samotní nebo s dětma ano :D. Latté se dělá komplikovanějš než jsem čekala. Koláče tou seciální naběračkou na koláče se blbě nandavaj. Chybí tam myčka :D. 

Přemýšlela jsem, že až tam někdy budu sama, tak udělám nějaké fotky, abyste věděli jak to tam vypadá. Pokud tedy chcete. Kavárně se mi ale opravdu líbí, je nádherně zařízená a na mě tam dýchá ta atmosféra kavárny 8). 

Dyštak na mě tedy dneska od 3 do 10 myslete ať tam nic velkýho nezvořu. Včera jsem šla spát ve 23:45 jelikož jsem byla totálně dead, vyčerpaná. Taky to byla sranda s jídlem. Včera jsem měla akorát ke snídani dva chleby s marmeládou a čajem, k obědu bílý jogurt s mysli a poté 2 tatranky. Pití asi 0,5 l x/. Děs! Musím se polepšit :). 

V plánu na dnešní den je odpočinout si. Ve 13:00 se začít připravovat jelikož ve 14:10 mi jede autobus. Večer by pro mě měla přijet mamka, bojí se o mě a nechce abych tam nestála moc dlouho u silnice na zastávce :D. Já si auto brát nechci, jelikož zas budu natolik unavená, že řídit ještě auto potom bych asi nezvládla :D. 

Mějte se tedy pěkně a užívejte si to nádherný sobotní počasí :). 

Foto z DA od ziebina

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře