Už se mi to krátí

28. březen 2012 | 21.43 |

 Už se mi ten čas na praxi krátí. Ještě příští týden a budu opět chodit normálně do školy a to se mi rozhodně nechce jestli se mám přiznat :(. Takhle jsem doma před půl 3 a né před 6. Nikdo mě ne*e, nepřicházím o nervy. Na praxi mi to zcela vyhovuje xD. V 10 tam přijdu, vytáhnu si notebook, oni mi řeknou ať využiju čas a dělám si něco do školy. Dneska jsem za hodku a půl napsala polovinu seminárky, protože tam je boží klid a doma bych se k tomu neodkopala + by tady nebyl takovej klid. Zítra počítám, že to dopíšu a budu mít klid. 

Odpoledne jsem dorazila domů... opět hodinu spala a jak už víte, několik dní už mám chuť kreslit. Dneska jsme se k tomu po hodině spánku konečně dostala. Nakreslila jsem šafrán. Někdo tomu říká krokus, ale podle fotky to je šafrán, to, co nám rostě na zahradě v záhonku :D. Vybarvovala jsem pastelkama a přechody mezi jednotlivejma barvama netřeba komentovat :/. 

Dneska taky slavím úspěch! Po 3 odmítnutejch článcích mi ipunk už konečně jeden schválil. Takže mám teďkon již dva zveřejněné články na ipunk.cz u kterých je moje jméno 8). Novinka se týkala toho, že The Offspring dokončili album. Chápete to? Offáči dokončili album! Juhuuuu! Tento rok bude na CD dosti plodnej. marilyn Manson, Offspring, The All-American Rejects, Billy Talent. Možná Green Day. DOKONALOST! 

Přemýšlím o další kresbě pastelkama. Tentokrát bych chtěla zkusit nakreslit berušku :P. 

Ještě na konec. Řeším jednu situaci. Green Day ohlásili koncert v Berlíně. Né festivalové vystoupení, ale samostatnej koncert! A jelikož já Berlín miluju a přemýšlela jsem o tom, že bych tam v létě na pár dní jela, tak teď přemýšlím o tom, jestli tam mám opravdu jet a sehnat ještě dalších 1 500,- navíc a spojit výlet i s koncertem :D. 

Foto z DA od Bavenmark

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře