Práce šlechtí

31. březen 2012 | 21.46 |

latte Včera večer jsme zase strávila v kavárně. Byla tam obrovská akce, divadelní představení... asi 100 lidí. Naprostej frmol, zmatek, vedro, protivný lidi - nic nechybělo z pracovní náplně xD. Ta fotka je pořízená mnou - včera s emi povedlo takhle nádherný latte 8). Se tam zaučím a mířím do Starbucks 8P :D. 
Odpoledně tam byla smaozřejmě nuda jelikož tam nikdo nechodil. Taky mezitím přes týden opravili presovač, takže to neteklo čůrkem jako předtím, ale normálně svižně což jsem nečekala, a tak výsledkem byl přeteklej hrníček a úklid podlahy jelikož jsem prostě nemehlo jak začnu zmatkovat xD. Večer se na divadlo nahrnula hromada lidí a v jednu chvíli to vypadalo tak, že nám ani trošku nevychází tržba, ale to se pak při počítání ukázalo jako správný a všechno vyšlo 8). Nemehlo č. 2 - při dávání lineckého kolečka na talířek mi sklouzlo z naběračky a zapadlo mezi čisté sklenice na pivo načež jsme z toho dostala takovej záchvat smíchu, že jsme měla co dělat abych v klidu dokázala obsloužit zákazníky, no prostě ocas xDDD. 
Mám problémy s kolenama... prý špatný chrupavky a včera mě začali bolet úplně moc jak jsme tam několik hodin stála, takže jsem myslela, že domu ani tím autem nedojedu, že to nezvládnu odřídit s těma nohama, ale zvládla jsem to... domu jsem dorazila v 1:40 v noci... krása xDDD. Příští pátek, sobotu a neděli tam nejdu, za to tam jdu teď ve středu a akce tam není = tolik lidí by tam chodit nemělo navíc je všední den. 
Večer.. někdy po půlnoci se najednou u dveří objevil nádhernej hafan. Krásně stavěnej malamut, opravdu nádhernej 8). Jenže neměl páníčka a žádnej člověk poblíž v okruhu nebyl, a tak jsme museli zavolat městskou, aby ho dali do útulku. Snad si ho tedy brzy páníček vyzvedne. 

Dneska jsem se probudila v 10 a jelo se bráchovi koupit novou postel... já měla mít taky, ale nechce se mi to teď vyklízet a třídit, tak jsem koupi mé postele odložila na léto, kdy se mi do pokoje bude kupovat novej koberec (NECHCI KOBEREC! :() a budou se mi malovat zdi. Odpoledne jsem šla s mamkou do místního volnočasového centra na velikonoční dílnu. Všichni si vyráběli velikonoční věnce na dveře a tak a já jsem si tam dělala hračku pro kočku xDD. 

Teď jsem dostala nehoráznou chuť na Starbucks latte.. úúplně moooc 8). Teď má Starbucks novou pobočku v Ostravě, takže s enám to po ČR krásně rozrůstá... jooo dobrá káva by měla být prostě v každym velkym městě aspoň jednou xD.

Dneska byl v praze veletrh kosmetiky = spousta úžasnejch laků za parádní cenu a tak. Jenže já tam nešla... nebylo s kým. Spolužačka se kterou jsem měla jít mi napsala, že jde s bráchou a jeho přítelkyní, ale jen na chvilku. Na to jsme jí napsala ať se nezlobí, ale že to nechci jen proběhnout a hned jít, že s nima nejdu. Na to mi neodepsala. A ostatní nemohli... takže jsem nešla. Nesnáším, když mám jít na nějakou akci sama xD. Takže MAUDEEE! Na podzim s tebou počítám! xD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Práce šlechtí boudicca 02. 04. 2012 - 22:15