Poklidná neděle... celkem

1. duben 2012 | 20.40 |

-2 Dneska odpoledne tady byla rodina na posezení kvůli mým narozenám. Od babiček jsem dostala peněžní obnos, který jsme si přála a od tety se strejdou takovýhle krásný "náhrdelník," který můžete vidět na fotce :). Tetin koníček je dělat bižuterii v posobě korálků a tak, je opravdu šikovná a tohleto je taky ruční práce - její :). 

Jedna babička přinesla domácí koblihy... mmmmm jsou dokonalé! 8) a druhá koláče. Takové ty velké koláče, na kterých je mák, tvaroh, povidla. Taktéž mňamka :P. Jenže babička těch velkých koláčů přivezla asi 10, že si je máme nechat což jsme si teda nenechali. Co bychom s tím dělali? Prohlásila jsem jestli bude válka nebo se rozhodla nám dělat zavážku zákusků do kavárny :DDD. 
Teď ale ta světlejší stránka xDD. Přivezla takovou tu dřevěnou přepravčičku jahod a půlku nám nechala. Jsou výborný! 8) Na jahody mám chuť už dlouho a bála jsem se že budou ošklivý a bez chuti a nejsouuu :D. 

Poté jsem se tetou bavila během o slavy o józe. Chodí na ní a já se zeptala, jestli to je náročný pro začátečníka jako já, když jsem několik let necvičila. Byla hodná a rovnou se mnou udělala pár základních věcí abych si mohla svičit. Fuf! Takový pomalý pohyby... první 4 pohyby a už mi bylo vedro! Opravdu nechápu :D. Když to někde vidím tak si říkám jaká to musí být brnkačka a jak po takovém pomalém pohybu můžou lidi hubnout... no ha... už chápu. Líbí se mi to ale, nemám ráda takový ty rychlý sporty, protože nestíhám, ale tohle se mi tempem líbilo :). 

Zítra jedu do centra Prahy. Mám na magistráhu hlavního města vyzvednout nějaký informační prospekty do infocentra, ve kterém mám teď tu praxi. Snad se tam neztratím. Já a orientační smysl. Já a výlezy z metra. Já a doprava v Praze. xDDD Snad se tam teda neztratím a v pořádku se navrátím :D. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Poklidná neděle... celkem boudicca 02. 04. 2012 - 22:07
RE(2x): Poklidná neděle... celkem damn-girl 04. 04. 2012 - 23:21