Žádná změna

4. duben 2012 | 21.23 |

 Dlouho jsem se neozvala, ale nic nového se vlastně nestalo. Jen pár věcí. Nebojte, já vám je řeknu.

Dostala jsem peníze k narozeninám a těšila jsem se, jak si obarvím už konečně tu hroznou hlavu - dojdu si ke kadeřníkovi. jenže pak mi došlo, že pčelnější a důležitější by bylo objednat Maggie na sterilizace. Už je objednaná, máme tam být zítra vetři, tak nám držte palce. Jelikož je malinká a ta narkóza s ní asi víc zamává, tak jí tam ještě musím koupit vitamínovou pastu, aby jí to postavilo rychleji na nohy :).

Předevčírem jsem si myslela, že mám po ipodu. Přestal jít z ničeho nic... ani s itunes se nechtěl propojit. Po dni a půl se ale nakonec nastartoval. Na vině byla totálně vybitá baterie. Už mě jímala hrůza, že nemám mp3.Jasně mám ipoda... do toho jsme taky písničky hned dala, abych měla na cestě autobusem co dělat, jenže já mám hudbu v mobilu hrozně nerada. Mám to raději zvlášť. Ipod ale jde, takže super... doufám, že ještě dlouho půjde 8).

Po víkendu, po velikonocích se už vracím do školy. Vůbec se mi tam nechce to přísahám :(. Co se dá ale dělat. Dnes jsem ale byla šikovná a díky bohu dodělala seminárku - teď mám pokoj 8). Víkend bude díky bohu zase jednou klidný. Do práce nejdu - vykecala jsem se na kočku po operaci... mně se tam ale fakt nechtělo, když jsem tam byla včera. Úplně práci se však nevyhnu... v  pátek tam budu muset na menší poradu, to mě ale tolik netíží :). 
V neděli jdeme s mamkou do centra. Projít se, kouknout po oblečení ahlavně - já se chystám si dát zase po dlouhé době starbucks kafe 8). 

Sakra, bolí mě záda, tak je jdu "opravit." :D

Foto z DA od ZoeWieZo

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře