Bylo to náročné

6. duben 2012 | 21.59 |

 Fuf, ještě, že je tenhle den za mnou... bylo to náročný.

Včera po sterilizaci se z toho Maggie celkem dost pomalu dostávala. Vypadala fakt vyřízeně, utahaně, no prostě toho měla dost. Když mě dneska v 6 ráno probudila lísáním se a já rozsvítila, tak mě div ntrefil šlak. Ona si ta mrcha totiž přes noc ty stehy vytahala. Měla tam tedy otevřenou ránu, výborně. Počkat tedy ještě do půl 9. V půl deváté jsem volala jedný babičce, že namám na místo výkonu praxe číslo, jestli mě může omluvit, vysvštlit situaci s tím že se tam objevím až po obědě a jen pro papír o potvrzení, že jsem praxi splnila. Hned potom volat druhé babičce, jestli můžu otravovat dědu, jestli by mě tam odvezl zpět na veterinu, že nechci autobuzem, protže je zima a po narkóze by mohla snadno prochladnout. 
Potom jsem teda čekala do 11. Náš vet má totiž až od 11... do 11 se jí ale díky bohu ta rána sama od sebe zavřela a já se začala uklidňovat tím, že by jí snad ani pod narkózu dávat nemuseli, aby jí to zašili. Nechtěla jsem jí uspávat znovu, protože večer jí bylo uplně zle a chvílema měla uslzené očíčka jako by brečela. Bylo mi jí fakt líto :(.
Ve dveřích se veterinář hrozně divil co tam děláme :D. Ujala jsme se tedy vysvětlování situace. Konstatoval, že už hodně dlouho nezažil, aby si kočka vytahala stehy jelikož se toho ve většině případě ani nevšimnou (třeba jako Anni), taky jí vynadal že to je můra a zlobí :DDDD. Ulevilo se mu, když viděl že je to zavřený a šít se to nemusí a mně se taky ulevilo :D. Akorát jí to teda přelepil... když si to sloupne máme to tedy přelepit znovu. Děda nás tedy odvezl domua  já se mohla vydat na další trasu.
Jela jsme do infocentra pro potvrzení praxe. Všichni byly na obědě, takže jsem tam cca půl hoďky čekala, ale už mám potvrzený papír doma a jsem v klidu :). 

Když jsem přijela z infa, okamžitě jsem běžela kontrolovat kočku. Samozřejmě... opět to měla odlepený. Přelepila jsem jí to teda znovu a naštvala se - vzala jsem starý červený tričko, ustříhla rukáv, vystříhala díry na nohy a teď se tu od oběda producíruje ve svém novém červeném topu. Díky bohu s tim oblečkem se toho ani nevšimne a obleček i celkem dost dobře snáší. Aspoň na ní netáhne a já na sobě nemám chlupy, když jí hladím :D. Jak jí v tom prvně viděl pes, tak začal pískat a vrtět :DDDD. 

A teď v 9 jsem se vrátila z práce z porady. Ztráta času.. nic novýho a teď se jdu ulejvat :D. Foto z DA od starsandstripies

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bylo to náročné bitita* 06. 04. 2012 - 23:12
RE(2x): Bylo to náročné damn-girl 12. 04. 2012 - 12:27
RE(3x): Bylo to náročné bitita* 12. 04. 2012 - 16:21
RE: Bylo to náročné boudicca 07. 04. 2012 - 22:45
RE(2x): Bylo to náročné damn-girl 12. 04. 2012 - 12:27