Žiju hudbou

9. duben 2012 | 13.26 |

 V poslední době dá se říct, že žiju hudbou. Fakt neni minuta, aby tady bylo ticho. Občas mívým takové pauzy bez hudby a nevím co si pustit. Prostě na nic nemám chuť a ani nemám chuť objevovat hudbu novou, ale to není případ posledních dní. 
Zase nějak moc přemýšlím o textech. Dosti jsme se v poslední době vrátila ke Green Day... tedy především k 21st CB. To CD jsem jak dlouho nemohla ani slyšet - bylo pro mě oposlouchaný, ale to se nějak změnilo. Ostatně jsme přišla k tomu, že kdyby mě měla charakterizovat nějaká písnička tak právě See The Light či také Song Of The Century, ta by taky šla. Jestli je ale nějaká písnička co mě z alba nebaví a vždycky jí přepínám přeskakuju, tak je to Last Night On Earth - pro mě totální nuda. Ucouraný, nezáživný... prostě nic co by se mi tam líbilo :D.

Taktéž jsem se v poslední době vrátila k Nicelandovi... nad tím jsem se tady už rozplívala několikrát :D. Pokud to vyjde, tak bych ho mohla vidět na akci mezi ploty a samozřejmě tady jsou i Sunshine a jejich Karmagedon. Naprosto klidné album... zbožňuju ho, má naprosto dost dobrých pasáží :). 

A dále i Manson. Ten chlap mě opravdu baví a v poslední době asi nejvíc song Doll-Dagga Buzz-Buzz Ziggity-Zag. Nevím proč, ve chvíli, kdy mi začne hrát tento song si představím kabaret a kabaretní tanečnice :D. 

Opět jsem se také i po menší pauze navrátila k Billy Talent. Od nich teď jedu především Voices Of Violence nebo Diamond On A Landmine (což je od prvního poslechnu naprosto srdeční záležitost 8)). 

Tak to bych popovídala o hudbě a teď k tomu co se děje :D. Jelikož ta čičinka je natolik šikovná a vytrhala si stehy jak jsem říkala, tak tam má furt díru v boku. No dobře, je to trošku taky moje chyba. Špatně jsem jí to před dvouma dněma zalepila - nalepila jsem jí náplasť přes celou jizvu a ono to nedýchalo tím pádem se to ani nehojilo. Dnes tedy nastala bojovka s cílem sundat jí to. Div jsem na ní neležela, ale nakonec se to nějak povedlo a ani jsem jizvu nijak nenarušila, zdá se. Poté jsem na ní ležela znova jelikož jsem jí to dezifinkovala betadinou a poté ještě znovu jelikož jsem jí to potřebovala přelepit znovu. Tentokrát jsme z náplasti vytvořila mašličku. Ta se mi ale taky nepovedla tak perfektně nalepit jak jsem chtěla, ale díky bohu to teď z větší části dýchá je to ošetřený, tak snad se to začne hojit. 
Mamka říká, že jsem blázen a moc to řeším. Ona sice má srostlý už ty vnitřní řezy, ale furt je to otevřená rána... může s ejí tam něco dostat... může se jí to natrhnout a to nechci. Díky bohu jí to ale samo drží celkem pěkne u sebe. Modlete se teda se mnou ať už to je co nevidět dobrý :). 
Jelikož má toto zranění, tak je zase na druhou stranu hodná. Nelítá tady, nedělá bordel, ale krásně skoro furt leží a podřimuje. Taky mě v noci nebudí! :DDDD

Neustále jsem se rozčilovala, proč mě Maggie budí nejvíc mezi 4 - 6 ráno. Včera jsme se dočetla, že mezi 4 - 6 ráno je kočka nejaktivnější - takže už to chápu.

Vůbec se mi nechce do školy. Fakt ani trochu. Za měsíc nám začíná zápočťák, ze kterého mám daleko větší vítr než ze zkouškového období. Bojím se němčiny jak čert křížr, bojím se ekonomie (opět a zase), bojím se geografie (opět a zase). Ze samotných zkoušek ani tolik strach nemám, ale tohle bude peklo na zemi :/. 

Mám v poslední době vedle na stole hroznej bordel. Za to nemůžu.. tam jsou samý věci, který potřebuju mít při ruce :D.I tak to ale uklidím, nemůžu se na to dívat. Jdu to tedy pouklidit, stejně nemám nic lepšího na práci. 
 

BTW: Máte rádi zvířata? A máte rádi krásné fotky zvířat? Tak se koukněte sem - http://woxys.deviantart.com/. Naprosto šikovná slečna.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Žiju hudbou anna jade 09. 04. 2012 - 18:55
RE(2x): Žiju hudbou damn-girl 09. 04. 2012 - 18:59