Den za dnem se loudá

12. duben 2012 | 12.25 |

Všechno mi nějak pomalu utíká a já už dlouho nic nenapdala, takže to teď změníme. Píšu brzo jelikož nejsme ve škole a ani se tam nechystám. Abych vám to vysvětlila. Úterý je nejkratší školní den, máme metody průvodcovský činnosti, rétoriku a jazaky (němčina, angličtina). Dnes ale metody i rétorika odpadají, takže máme jen od dvou do pěti a já se rozhodla, že tam nejdu. Jednak to nemá cenu a jednak bych tam byla v tomto případě sama a to se mi ale ani trochu nechce. Navíc tam od rána prší, kdo by se tam teda v tom počasí táhnul, já teda ne! :D Povaleč všech povalečů :D.

Dneska se objevila zpráva dne... možná zpráva tisíciletí. Prostě jak chcete. Green Day oznámili, že nepracují na jednom albu, ale hned na třech, na triologii. Vyjdu v září, říjnu a příští rok v lednu. PROSTĚ SUPER ÚŽASNÝ!!! A mně to zlepšilo náladu asi o 1 550 050% :DDD! Těším se mooooooc! 8) Doufám, že t ale nebude jejich poslední! A jelikož trénuju s psaním pro ipunk rozhla jsme se, že by to byla vhodná zpráva na napsání. Pracne jsme jí teda napsala, ale poté jsme si všimla, že už tam je od někoho jiného. ÚŽASNÝ! Vždycky když najdu něco super fucking awesome na článek, tak už to tam dávno je a já mám útrum! Nestydím se ale říci, že tentokrát je ta moje zpráva lepší. Tse! Mám tam o tom víc informací! :D 

To by ale nebyl Carol, kdyby jí něco nesralo. Tentokrát to jsou opět a zase spolužáci. Dnes máme odevzdávat práci (ale jelikož to odpadá, tak tedy až za týden... ale to se ještě včera večer nevědělo). 
Prostě. Nesnášim práci vy skupinkách, prostě nesnášim! Mám ráda, když můžu dělat něco sama za sebe a nemusím si ničit nervy s ostatníma ve skupině. Nehledě na to nesnášim, když někdo dělá věci na poslední chvíli a oni jsou tim charakteristický. A navíc nesnášim, když se mně někdo ptá na debility a taky nesnášim, když se někdo na něco vykašle, když ví, že se to má další den odevzdávat a šéf projektu to musí ještě upravit jelikož se to odevzdává celková práce. 
K vysvětlení... nejdřív za mnou všichni chodili s tím, kde jsem na to posbírala všechny informace, že oni nic nenašli (ono je namáhavý zvednout zadek a dojít do knihovny když na netu nic není a já jsme jím to říkala že tam nic není a oni se ještě diví). Pak za mnou chodili, kde je centrální knihovna (taky těžký zjisti...) a když už se na tom včera finišovalo, tak se uráčili psát, že to asi nestihnou. TY VOLE! Měli na to víc jak měsíc a k tomu měli stejně jako já 3 týdny volno! A když už se konečně někdo našel co už to měl, tak konstatoval, že to asi neodešle jelikož mu to mejlem nešlo. Pardon... ale já myslela, že člověkovi na vejšce automaticky dojde, že když něco nejde odeslat mejlem, tak je to prostě velkej soubot, takže ten soubor vzmu a uložím ho někam na internet a pak pošlu odkaz s tím na stáhnutí. Takže mejlem jim to nešlo, tak s ena to prostě vykašlali, že se nedá nic dělat a neřešili to dál a ještě k tomu byli naprosto v klidu. Jo ono se to totiž SAMO vyřeší! Vážně mě štvou! A nejvíc mě štvou proto, protže to vždycky píšou mně. A když vám píšou jen ve chvílích, kdy potřebujou vyřešit něco do školy, tak koho by to ne*asralo. 

Zítra mě čeká pracovní den v kavárně. Bude tam přednáška cestopisná, takže s eopět celej večer nezastavím a přijdu bůhví kdy a v neděli tam jdu opět. Příští týden tam nejdu vůbec, díky bohu. Příští týden totiž na víkend mizím do toho Holandska 8). 

Dneska jelikož nejsem ve škole stihnu svoje oblíbený Odložený případy a Dva a půl chlapa 8). Nejlepší kriminálka a nejlepší seriál :D. Jak na to budu koukat, tak chci bráchovi udělat nový náramky z bavlnek (přetrhly se mu). Už mě s tím otravuje dlouho a já mu to slibuju ještě dýl :D. Taky si chci nějaký udělat sobě 8). 

Čicina už má třetí den krásně zavřenou jizvu a krásně se to hojí. Díky bohu konečně, už jsme z toho byla fakt zoufalá jak se jí to furt otevíralo. 

 Ta písnička mi tady teď hrála asi 3x :D

Obrázek z DA od untilthemorning

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře