Far away

19. duben 2012 | 20.32 |

Zítra je 20. dubna a já v to datum odjíždím do neděle do toho Holandska. Odjíždíme s mamkou z Florence zítra v půl 7 večer a vracíme se v neděli někdy kolem poledne 8). Už teď se tam moc těším :P. Je tam nějaký kanál/řeka po které máme zaplacenou plavbu na lodičkách. Taky navštívíme dům Anny Frankové, na ten se těším úplně moc 8). Taktéž navštívíme nádhernej park plný kytek - ikdyž... kdo ví jestli to tam v tuhle dobu bude rozkvetlé. Prostě se těším úplně moc :D.

Týden se tady nic neobjevilo, ale já vůbec neměla čas a když už večer čas byl, tak jsem na to ani trošku neměla sílu a ono by vlastně ani nebylo očem psát - nic se totiž nedělo. Dnes se mi akorát povedl další krok ke zdolání zápočtu z rétoriky :D. Ve středu máme studentskou slavnost ve škole - majáles. Mám vystupovat ve skupině s němčinou, budeme tančit bavorské tance. To bude dost zajímavý ty bavorský tance :DDD. 
Bráchu ve středu čeká praktická maturita a už teď má nervy jak to. Je protivnej atd. Rozhodně mu to nezávidím. Čím dál se ostatním blíží matury, tím víc jsme raději, že už mám úspěšně odmaturováno :DDD. 

A jelikož nemám víc co říct a mám hlad, tak se s vámi loučím a čekejte mě v neděli a nejspíš i s nějakýma těma fotkama z Holandska. Užijte si tedy víkend a mějte se báječně ;). 

Foto z DA od Gemaskerde-Muchacho

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Far away boudicca 21. 04. 2012 - 12:14
RE(2x): Far away damn-girl 22. 04. 2012 - 17:01