Takový vedro až mi slejzaj vlasy

1. květen 2012 | 12.36 |

 Už třetí den nehorázný teplo a když říkám nehorázný, tak tím opravdu myslím nehorázný. Myslím, že víte sami jak to s tím počasím teď je :D. I tak si ale ty dny vcelku užívám.
Neděli jsem měla pracovní a nakonec to tak zlý nebylo. Udělala jsem za den tržbu nějakých 2 300,- což je na takovou malou kavárnu za den prý dobrá tržba. Bohužel jsem ale při počítání spatřila jednu nehezkou dvoustovku - byla na šířku celá přelepená lepicí páskou. Napsala jsem teda vedení vzkaz, že jsem našla to a to... měli by jim to ale vyměnit bez problému v bance. I tak mě to ale štve, že jim přidělávám svou neopatrností starosti. 
Taky se čím dál víc setkávám s lidma co by taky v kavárně chtěli pracovat. Zajímavý, já myslela, že v kavárně nikdo niky moc pracovat nechce, že chtějí spíš pracovat v normálních barech :D.

Včerejší pondělí bylo taky fajn. Zjistila jsem, že od 12:40 dávaj opět na Nově Gilmorova děvčata a já ten seriál miluju, takže když mám čas a jsem v tu dobu doma tak se dívám. Pak odpoledne jsem se ulejvala po zahradě a čekala na večer. Večer mě totiž čekala po x letech sportovní aktivita in-line brusle. Těšila jsem se, ale i jsme se bála. kdo by se nebál, nestála jsem na tom + - 7 let.
S dvouma menšíma kolizema jsem to ale ustála celkem v pohodě. Svoje dva začínající společníky co tam se mnou byli musím pochválit, jelikož se na tom učí a už teď jezdí líp a rychlejš jak já. A panu běsovi bych udělila řád Spidermana (xDDD) za statečnost, jelikož, aby někdo zajímal a už se na tom učil hned "triky," no klobouk dolů. 
Ostatně mám ze sebe radost, že jsem si po dlouhé době zase zasportovala... bylo to fajn a dneska jseme nejspíš večer zase :P. Dneska jsem si koupila i nové chrániče - zjistila jsem, že ty na kolena mi nejsou. V Hervisu měli jen sety na kolena, ruce a lokty, tak jsem si rovnou koupila všechno 8). 

A dnes jsem byla doteď s mamkou v obchoďáku. Ona si šla koupit nový ryby do akvárka a já si koupila ty chrániče + k tomu Maggie škrabadlo s odpočívadlem jelikož jí to slibuju už dlouho. Vypadá, že si na to mrška hned zvykla a líbí se jí to na to škrábání, jsem potěšena z jejíhjo potěšení :) .D. 

Teď už jen čekám na oběd, udělám pár věcí do školy, na chvilku pujdu s Luckou vyvěnčit jejího malýho a pak jdu večer od 8 asi na ty brusle. Volné dny teda prožity nadočekávání :P. Užijte si tedy i vy zbytek těch volných hodin do zítra a mějte se pěkně a neupečtě se na sluníčku :D. 

Foto z DA od Aimelle

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Takový vedro až mi slejzaj vlasy imperatrice 01. 05. 2012 - 18:02
RE(2x): Takový vedro až mi slejzaj vlasy damn-girl 01. 05. 2012 - 18:06
RE(3x): Takový vedro až mi slejzaj vlasy imperatrice 01. 05. 2012 - 18:14
RE: Takový vedro až mi slejzaj vlasy boudicca 02. 05. 2012 - 20:32
RE(2x): Takový vedro až mi slejzaj vlasy damn-girl 05. 05. 2012 - 11:10
RE: Takový vedro až mi slejzaj vlasy maude 05. 05. 2012 - 00:25
RE(2x): Takový vedro až mi slejzaj vlasy damn-girl 05. 05. 2012 - 11:10