A teď upřímně

7. květen 2012 | 18.00 |

 Opět spadávám do nálady blížící se k menší depce. 
Čím to bude? Žeby tím, že jsem opět zahlídla fotky své bývalé kámošky, co mi z nevysvětlitelných důvodů neodpovídá? Jasná trefa. Dokonce jsem před dvouma týdny klesla tak nízko, že jsem napsala její nejlepší kámošce, která mě opravdu nemusí jestli by mi danou situaci mohla nějak vysvětlit, taky jsem se zmínila, že tady mám od ní několik věcí půjčených a chtěla bych je vrátit jelikož nejsme chorobnej nevraceč. 
Jak magor furt kontroluju jestli už se přihlásila. Oh no, už 18 týdnů nebyla přihlášená, vysvětluju si to tím, že maturuje (je na gymplu), a tak nemá čas. Jsem zvědavá jestli odepíše a ců vůbec, když už. 

Volný dny by ušli. Sobota pátek v práci. V pátek tam byli tři lidi a za neděli mám jen 10 Kč dýško! Jinak celou dobu poslouchám Nicelanda, čím dál víc mě začíná bavit než aby mě začínal nudit :D. Taky tady máme nové album Mansona, má tam úžasný song jménem The Grdener 8). Taky mi občas zahraje z repráků něco popovějšího :D ... třeba Katy Perry - Part Of Me, nemůžu si pomoct, ale je to dobrý song. 

Začala jsem na fb hrát hru. Jmenuje se to Bubble Witch Saga a hrozně mě to sestřelování kuliček patří. Mají to ale de*ilně vymyšlený, abych teď mohla postoupit do dalšího kola, tak musím zaplatit určitý prachy nebo požádat kamarády, jenže ani po požádání se mi pomoc kamarádů nedostává, chjo a ta druhá podobná verze hry mě nebaví! :D 

Dneska jsem prvně po nabarvení umyla hlavu a překvapivě se ta růžová vymyla úplně nepatrně. Mám z toho radost, čekala jsem to mnohem horší :P. 

To je zas dneska bez ladu a skladu ten článek, bože! Budou u nás rekonstruovat místní knihovnu a knihovnice říkala, že si na těch půl roku můžeme nabrat knížek kolik budeme chtít, tak se tam chystám. Přinesu si na to krabici :D. Né vážně, to je dobrá příležitost napůjčovat si hordy knížek na jak dlouho dopředu 8). Nemají totiž během rekonstrukce ty knihy kam dát :D. 

Asi jsem blázen... hrozně jsme se těšila, jak budu dospělá a budu si moct najít práci v zahraničí a odstěhovat se. Čím víc je jistější, že bych něco takového podniknout, tak se mi čím dál víc nechce. 
Pracovat v zahraničí je start do nového života, úplně jiný prostředí, cizí lidi... jo bojim se toho :/. Navíc mám děsně ráda svojí rodinu a nevím co bych tam bez nich dělala. Na výlety jsou cizí země fajn, ale čím dál víc se odkláním od nápadu pracovat v zahraničí, žít v zahraničí. Asi jsem divná :DD.

Je to tu zase všechno jedno přes druhý, tak já raději budu končit. Stejně musím udělat eokonomiku nebo se naučit na čtvrtek prezentaci do němčiny, na kterou jsme se ještě ani nekoukla a nebude to sakra jednoduchý. 

Foto z DA od tfavretto

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A teď upřímně boudicca 07. 05. 2012 - 20:27
RE(2x): A teď upřímně damn-girl 07. 05. 2012 - 20:37
RE(3x): A teď upřímně boudicca 08. 05. 2012 - 22:58