Oh my eye!

9. květen 2012 | 20.56 |

 Doma to je v poslední době na prd co se týče atmosféry. Táta chodí do práce na 7 a vrací se v 5, má z toho nervy, že nemá čas na opravování motorek a tu zlost si pak vybíjí na nás. Vážně úchvatný. Včéra jsem opět jeho nasranost vyzkoušela na vlastní kůži. Byla jsem nazvána nevděčným smradem atd :/. 
Do toho mě dneska ráno bolelo spodní víčko a já řikala že to přejde. Nepřešlo. Trošku to oteklo a vypadá to na ječné zrno. Vážně skvělé, bolí to při mrkání a zítra s tím jdu na 8 k doktorovi..
Odpoledne mě pak čeká prezentace na Němčinu o berlínské zdi. Máme to umět bez papíru (neumím) a máme poté reagovat na její otázky v němčině a v němčině reagovat (neumím, nerozumím :/).

Dále ke škole, k přestupu. Už jsme si tři jistý, že půjdeme pryč... ostatní se ještě rozmýšlí. Ostatně nechápu nad čím se rozmýšlí, oni pak poznají. jejich problém. Jejich minus. Ovšem jak vím, že přestupuju a všechno si tím pádem můžu dodělat tam, tak se mi ani trošku nechce chodit do školy nebo do té školy něco dělat v podobě učení se, ale přemoct se budu muset... akorát ještě netušim, že budu muset, ale zatím ani trošku nevím jak. 

Teď zase začali na nově dávat Gilmorova děvčata, muhaha 8), jenže je kvuli škole nestíhám, a tak jsem si je začla stahovat :P. Mám stáhnutých prvních 7 dílů, Na to, že mám prvních dílů a je asi 6 sérií a každá série má cca 20 dílů, tak mám ještě co dělat :D. 

V poslední době opět zase nechápu mládež. Především holky.... ve 14 letech mají tunu kosmetiky, malují se, mají podpatky, na kterých ani teď já ve 21 letech pořádně neumím, oblíkají se jako dospělý. Je to pro mě celý nějaký dívný... já tohle nikdy nezažila. Oni v 15 letech svou vizáží vypadají o 10 let starší.  Opravdu tomu nerozumím :///. 

Tak já se zase loučím :DDD

Foto z DA od my-sins

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Oh my eye! boudicca 10. 05. 2012 - 22:40
RE: Oh my eye! mixx 27. 05. 2012 - 18:07