Shut up and let me go

11. květen 2012 | 12.24 |

I ain't freakin' 
I ain't Fakin' this 
I ain't freakin' 
I ain't Fakin' this 
I ain't freakin' 
I ain't Fakin' this 
Shut up and let me go 
Hey! 

Pardon, já se nechala unést The Ting Tings a jejich Shut Up And Let Me Go. Právě tenhle úryvek z již jmenovaného songu bych věnovala naší milované paní B. Ona se totiž včera opravdu vyznamenala. Měla bych jí taky asi poděkovat jelikož mě utvrdila v jedné věci, že chci tu školu nadobro opustit.
Abych vám to vysvětlila. Včera jsme měli mít rétoriku, kterou nás učí a na ní jmě měli splnit poslední úkol, který je nutný k uzavřená zápočtu z rétoriky. Ráno jsme tam přišla a ostatní spolužáci říkali ať jdu klidně domů že tam byli a řekla jim, že to přesunula na za týden na 17. 5. Domu jsem nešla... čekala jsme na odpoledne na jazyky. Kolem 11 dopoledne se tam paní B. ukázala s tím, že nakonec, kdo chce může jí úkol předvést teď, ale kdo nechce a chce si to víc natrénovat, tak může až příští týden, že se nic dít nebude.
Ok, nešla jsme tam - tedy s tím, že tam pujdu příští týden. Uběhlo pár hodit a nadešel čas němčiny. Němčinářka přišla s tím ať se po hodině za B. zastavím neboť se mnou nutně potřebuje hovořit. Po němčině jsme tam tedy došla. Zaklepala jsem otevřela dveře a povídám "Dobrá den, prý jste se mnou chtěla mluvit?" A ona na to "S vámi? S vámi ne."... "Aha, tak naschledanou." A ona na to zas říká "Ajo, vlastně počkejte." 
Poté na mě vyjela, proř jsme se nedostavila na splnění zápočtu. Koukala jsem na ní jako vrána a začla s vysvětlováním, že přeci ráno říkala, že to odpadá, přesouvá to na za týden a že nakonec jsme mohli v 11 dopoledne, ale s tím, že kdo nechce nemusí jelikož to v pohodě odprezentuje toho 17. 5. Na to mi pravila "To ale není vůbec pravda. Nic takového jsem neřekla. Kdo vám to řekl?"... "Slyšela jsem to asi od 5 studentů.!... "To ale není pravda. Já nic takového neříkala. To nemůžete poslouchat studenty. Máte poslouchat mě. Proč jste se sem v těch 11 nepřišla kouknout?"... "Však jsem vám ale teď vysvětlovala proč jsem tady nebyla."... "A kde jste v tu dobu byla?"... "V přízemí."... "A proč jste sem teď nepřišla?"... "Ale já vám to teď vysvětlovala... odpadlo to, jste říkala a....".... "Já nic takového něříkala, to si příště musíte hlídat co je a co není."
SUPER! A dorazila to tím, že když jsem nepřišla, tak teď už to budu muset mít za náhradní termín = zaplatit škole poplatek za 1. náhradní termín v hodnitě 200 Kč. Mimochodem... na našem systém isvoš je psáno, že komu se něco nepovede, tak to může ještě 7. 6. opravit bez poplatku, ale to asi taky neplatí jelikož mně řekla, že už budu platit 200 Kč.

Tak KDE JE K*RVA PRAVDA? Nikdy jsem nezažila, aby mi člověk lhal do očí a ještě mi na férovku dal na jevo, že kdo si tady vymýšlí jsem já. to už je mimochodem potřetí. Ano, utvrdilo mě to v tom, že chci pryř a za každou cenu. Tak prolhanýho člověka jako toto jsem ještě nepoznala. Říkám vám, že jsem v té sborovně byla na kolaps a málem tam neomdlela, málem jsem bouchla vzteky, málem jsme to psychicky neunesla a udělala defenestraci. Ovšem, mlčela jsem a nehádala jsem se... nemělo to totiž cenu jelikož jsme tam s ní byla úplně sama = neměla jsem světky a jak mi bylo řečeno mám mít vždycky v těhle situacích e škole svědky jinak nezmůžu nic a taky mám podle rad raději mlčet nebo to bude ještě 100x horší. Ano... těším se až odejdu.... ano... těším se na to nesmírně moc a kdo by chtěl jít náhodou na VOŠ cestovního tuchu na Ortenově náměstí v Praze, tak ho rovnou varuji ať tam nechodí za žádnou cenu jestli nechce přjít o nervy a roky života!
EDIT 1: A jediné co mě na té škole drželo byla super němčinářka díky které mě i němčina začala bavit. Už delší dobu si říkám, že ve chvíli, kdy odejde ona odcházím já jelikož už by mě tam nic nedrželo... nenutilo by mě tam nic chodit. A právě včera nám oznámila, že odchází jelikož dostala nabídku co se neodmítá - pracovat v Německu. Odcházím i já... nejen kvuli Němčině, ale také i díky B. Myslím ,že se mi nikdo teď nediví :D 
Animka z DA od MachasArt

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře