Nothing to lose

18. květen 2012 | 23.30 |

 Jsem se zase několik dní neozvala. To je krásný... každej článek začínám "Už jsme se dlouho neozvala," to vás určitě baví hrozně moc číst, jenže ono se nic neudálo že :D. Už jsem asi hodinu z práce, ve které jsme se dneska naučila s mixážnim pultem pro zvukaře - chápejte vypnout to xDD. 

Taky jsem 2x za tenhle týden honila kočku po střeše. Naučila se lozit na střechu od kulen... zdrhá tam vždycky, když jí volám domu a ona domu nechce. Ano, má to výborně vymyšlený, došlo jí, že tam se nedostanu. Takže běhám na zahradě kolem střech s krabicí s granulema a chrastím a poté běhám s židlí nad hlavou kolem střech, aby měla počem jít dolů. Jestli mě někdo někdy viděl, určitě se náramně bavil :D. 

Taky sleduju hokej, který teď už je opravdu napínavý. Jak jsme včera hráli rozhodující zápas se Švédama, tak jsem posledních 10 minut ani nedýchala. Přísahám :D. Zítra hrajeme se Slovenskem... snad mám silné srdce a snad nemám někde vadu v chlopních xD. Zítra to ale nebudu moct sledovat v klidu - babička saví narozeniny, tak tam na 5 večerní jdeme. Achjo. CHCI KOUKAT NA HOKEJ! :D 

Dneska jsem byla "poslední" den ve škole. Teď už tam budu chodit jen na zkoušky a potom pápá a hurá na jinou :D. Ve středu se jdeme s holkama na budoucí školu podívat, už to tam máme domluvený. To znamená, že do úterka musím tátzovi o nové škole říct. držte mi pace ať se necuká a vezme to v klidu jinak mě klepne :/. 

V poslední době jsem propadla sojovým produktům. Respekrivě sojovým mlíkům. Je to naprosto boží a chutné a může být klidně neochucené nebo mám taky ráda vanilkové 8). 

Před 14 dny jsme si velice slavně koupila dvoje nové kalhoty. Samozřejmě upnuté... jiné nenosím... jiné se mi nelíbí :D. Jedny mám tmavě modré (opravdu nemyslím modrou džínovinu... jne to ne! :D) a pak mám jedny světle šeidvé. Světle šedivé ovšem musím jít do HM reklamovat jelikož se mi udělaly dírky, tam na rozích, jak jsou na zadku přišité kapsy a bojím se, aby se to nerozjíždělo na dírek větších. Tudíž s tím musím na reklamaci což je opravdu super. jestli něco nesnáším, tak právě reklamace :/... navíc už minule jsem měla problém mojí velikost sehnat :/. 

Foto z DA od HAL-2oo6

Jsem naprosto unavenej člověk dneska, a tak se loučím. Snad se ozvu co nejdříve :). 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře