We Are The Champions!

20. květen 2012 | 21.36 |

Právě dneska češi na hokejovém mistrovství vybojovali bronz. Jsem na ně hrozně pyšná a snad už jen proto, protože v začátcích to nevypadalo vůbec slavně, ale to co předváděli poslědní tři zápasy se Švédama, Slovákama či dneska s Finama... to... to bylo nepřekonatelný 8). Nevím jestli jsem to tady někde psala, ale miluju hokej. Hokej je můj nejoblíbenější sport.

Každé mistrovství je pro mě krásně strávený čas... vždycky se na něj těším a pokaždé, když si domu vezeme medajle jsem hrdá na to, že jsem Čech a je to pro mě jeden z nejlepších dárků v roce. Jednou bych se na mistrovství chtěla dostat přímo do haly.

Prostě vyhráli jsme...a  já nemám slov. Jsem šťastná :D. 

Dnes jsem si odpoledne usmyslela, že si po půl roce zahraju Sims 2. Vážně jsem měla chuť hrát sims, ale dala jsem DVD s originální hrou do mechaniky a ono to po chvíli chcíplo a odmítalo se to načítat. už jsme si myslela, že budu muset přeinstalovat Windowsy, ale v půl 8 večer jsem to po celém dnu konečně vyřešila. Podle rad na internetu, které jsem našla na jednom fóru jsem smazala ve složce EA Games/ The Sims v dokumentech soubor groups catche a ono to funguje 8). 
A jelikož jsme teď ve čtvrtek skončila a za 14 dnů tam jdu jen na zkouškové, tak mám čas si teď po jaké době zahrát a taky že si zahraju! :D

Tenhle víkend byl nahlavu. Brácha zítra od 8 skládá poslední část maturity, tu ústní (a zatím všechno má.... jako jedinej ze třídy) a má nervy, ale šílený, takže je zralej na popravu :D. Když si vzpomenu na svojí maturitu, tak se divím, že mě nezabili a měli se mnou tu trpělivost xD. Pokud mu budete držet palce, budete hodní ;). 

Teď jdu dokoukat ten hokej o zlato mezi Ruskem a Slovenskem. Pro Rusko 5:2, takže vítěz je jistej, ale i tak se mrknu :). Tak teď už 6:2 no xD. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: We Are The Champions! mixx 27. 05. 2012 - 17:52
RE: We Are The Champions! tlapka 03. 06. 2012 - 21:24