Všechno možné i nemožné

23. květen 2012 | 21.58 |

 Vedro se opět podepsalo do našich životů. Dneska bylo vedro totální, fakt jsme myslela, že chvílema umřu, ale jak vidíte, tak se tomu tak nestalo. A právě v toto největší vedro jsem se spolužačkama dneska jela obhlédnout mou budoucí školu. Busou se sice z Masné stěhovat na Národní třídu do menších prostor, ale to vůbec nevadí.
Těším se tam. Půl hodiny se s náma bavila přímo ředitelka a bylá vysmátá, plná energie a především s náma mluvila jako s rovnýma a né jako s hovadama jako naše nynější šéfová. Máme se prý ve škole zaměřit na dodělání předmětů, které jsou na budoucí školu pilířema učební náplně a ostatní nám prý promine 8))). Awww!
Prostě je to tam super! Každej člověk je tam milej... .z ředitelky mám opravdu dobrý pocit a už teď se tam těším. Teď už jen, aby nám vyšla ta odstupní smlouva s právničkou a aby proti tomu taťka nic neměl a vše je v cajku :P. 

Po obhlídce školy jsem se s dvouma kámoškama vydala na úžasné panini :P... najedly se ještě došly do obchodu a rozešly se. Domů jse dorazila o půl 4, takže dnešní den hodnotím jako super.

Včera byla nuda už trošku větší, ale po půl roce jsem zapla konečně už ty sims :D. A aby toho nebylo málo, tak jsem kočce omylem přejela ocas židlí. Chudinka.. pekně naříkala, jak jí kolečko od židle zatížené mnou přistálo na ocásku. Poté jsme na koberci objevila několik chlupů z jejího ocasu. Je mi jí líto ještě teď, ale nic s tím nemá. Díky bohu. 

A jelikož na mě zase leze hlad, jdu si něco najít. Ono se stejně dál nic výjmečného v mém životě neudálo. 

Vlastně ještě jedna věc. Zítra si jedu pro nové in-line brusle, tak mi držte palce ať je mají a ať si je zítra šťastná nesu domů :DDD. 

Foto z DA od s0cial

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Všechno možné i nemožné maude 24. 05. 2012 - 07:52