They are monkeys!

26. květen 2012 | 12.37 |

Chápete to? Ve čtvrtek mamka s tátou na víkend odjeli a my tady s bratrem zůstali sami. Já zrovna ve čtvrtek byla skoro celej den pryč a mamka udělala guláš, ale jaksi mi zapomněli říct, že ten guláš je v tom hrcni na plotně a mě až do dneška nedošlo, co by tam mohlo být ukrytého. Proč taky, když se u nás hrnce nechávají na plotně jen tak, třeba jen na odmočení. No, prostě je po guláši a bratra, který o tom věděl, to nijak samozřejmě nezvrušovalo. Takže je po guláši. Fakt výborný :/. Já už od čvrtka celej den dva dny v kuse někde byla, protže jsem musela nebo chtěla, bratr je celý ty dva dny doma... h*vno má na práci a prostě ho to nevzrušuje, když ví že to tam bylo. Fakt na zabití. 

No nic. Mimochode, dneska jdu večer na brusle a mimochodem už mám nové! A zcela mimochodem jsou to ty nej - K2! 8) A jsou jako bačkůrky a já se na ně těšim a prostě je miluju :D. A to jsme na nich ještě pořádně nestála ::D. 

Víte co? Hrozně jsem se bála zkoušky z angličtiny, protože máme asi 80 památek z pražskýho hradu rozdělené do 4 okruhů a v každém okruhu je jich asi 17. A měli jsme o tom povídat ve škole na zkoušce ve formě průvodcování a teď jsme zjistila, že na "potítku" budeme mít CZ-AJ slovník, takže se základní fakta můžu naučit v češtině a tím pádem si nemusím ani nic zpracovávat což je naprosto super.
Jsou tam ale i jiná a lehčí témata např. Vánoce a Velikonoce v anglofoních zemích nebo ostatní svátky v těchto zemích jako třeba Halloween, Valentýn atd. Taky tam jsou formy ubytování pro turisty... to snad raději ten pražskej hrad,
To mi připomíná. Už jsme týden doma jelikož máme volno na učení a já si řikala, jak se od prvního dne volna budu učit abych všechno zvládla. Hmmmm, zatím jsem koula jen na tu anglinu. Fakt skvělý a ještě mám týden před sebou volna, ale to už je jaksi málo. No, mohe chyba. Můžu si za to sama jelikož jsem lajdák :D.

Dneska si budu muset přečíst ty věci aspoň v anglině, ale bože každou stavbu musím hledat jednotlivě jelikož to není nikde všechnov jednom souvislym článku a to mě hrozně nebaví a zdržuje :X. Ale budu muset no :/. 

Tak já si jdu najít něco k tomu obědu. Díky bohu tam máme ještě nějaký jídlo od babičky, které je díky bohu oproti guláši schované v lednici. Mimochodem... včera jsem koupila naprosto krásnej velkej ananas a teď se chladí nakránej v misce. Máme ho plnou mísu, takže s emáme v tom teplu cpát čím osvěžujícím... už se na něj těším 8). 

Foto z DA od fizzgig

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: They are monkeys! boudicca 27. 05. 2012 - 10:30
RE(2x): They are monkeys! damn-girl 27. 05. 2012 - 21:05