Black & red symphony

29. květen 2012 | 23.15 |

 Jsem naprostej blázen do barevné kombinace černé a červené a je jedno jestli to je vzor proužku, vzor kostky nebo vzor ničeho :D. Prostě mám ráda tuhle barevnou kombinace. Černá se mi hrozně líbí i v kombinaci s jinýma barvama... třeba se žlutou, modrou, fialovou a tyrkysovou, jenže s červenou je černá prostě nej.
Co tím chtěl básník říci? Včera jsem byla v centru a prostě jsem neodolala dvoum věcem. Jednak peněžence a jednak brýlím. Peněženka je černo-červená s kostkovaným vzorema  je prostě božská. I mamka mi jí hrozně chválila 8). A potom ty brále Ano, nosí je dost lidí, ale já nemohla odolat tomu, že obroučky jsou černé a nožičky červené, ony jsou prostě dokonalé :D. Zajímavé, jak se člověk dokáže potentit do jedněch zpropadených brýlí :D. Prostě z toho mám radost. tečka :D.

Stal se ze mě maniak. Nikdy jsme nekoukala na filmy nijak cíleně... hlavně mě to nikdy nebavil osráhnout si filmy a koukat na ně :D. Jenže potom, co jsme si vzpomněla, že je nějakej Jared Leto a poté co jsem si našla, že hrál asi v mracích filmů už tady čtvrtý den čučím na filmy. Každej den jeden :D. Já si nemůžu pomoct, ale mně se prostě líbí jak hraje. Takže už jsem s ním viděla Requiem za sen (tak dva roky zpátky :D), poté Pan Nikdo (ten film se mi zatím za všech s ním líbil asi nejvíc 8), dále Klub rváčů, viděla jsme ho včera a také nebyl špatný a dneska jsem stáhlam Obchodníka se smrtí a Vražda Johna Lennona. Viděla jsem Obchodníka a Lenona nechávám na zítra.
Asi tady na ty filmy napíšu nějaké ty krátké recenze, když tady na to mám rubriku. Byla by škoda tu rubriku nevyužít. Takže je teď ze mě filmofo-Jaredo maniak. Ano, správně... pokud nečumím na film nebo nezjišťuju info o kapele, tal mi tady ta kapela právě hraje... ano.... 30 Second To Mars a když tady nehraje 30 Second To Mars tak Niceland, ale to už je trošku jiná kapitola :D. 
Místo toho abych čuměla do učení, tak se koukám na filmy. Výborně, jenže já si nemůžu pomoct :D. 

A dneska jsem výborně utahaná z bruslí a počítám že Maude na tom je ještě hůř neboť jí dneska nevyšel konec "našeho" závodění a co šlo, tak to si sedřela. Ne, to zas ne tak úplně hrozně. Není to hezký, ale mohlo to být i o mnohé horší. teď budu jen doufat, aby se brzo uzdravila a my zase mohli jít :). 

A jelikož jsme unavená, tak vám tady hodím fotku brýlí a mé nové peněženky a jdu to zalomit :D. 

And my new sunglasses 8)

My new wallet 8)

Foto z DA od Triphazardous

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Black & red symphony bublina* 30. 05. 2012 - 10:45