A jak to všechno dopadlo?

8. červen 2012 | 22.59 |

 Ano, hlásím se. Po dlouhé době. nezlobte se, ale on vážně nebyl čas. 

Jak to tedy se školou dopadlo? Jak jistě víte, tak geografii a španělštinu mám, také jsme ve středu udělala tu zkoušku z angličtiny - za 3. Vytáhla jsem si Vánoce v USA, Kanadě a Austrálii. Ano, lehké téma, jenže já se furt šrotila ty památky, kterých jsem se bála, poté jsme si vytáhla tohle téma a blekotala tam 5 před 9 :D. Je fuk jestli trojka, je hlavní, že to mám. 
Ve středu jsme byli u právničky, aby nám napsala do školy ten dopis, že odcházíme. Vypadá to dost nadějne. Mamce docvaklo až včera, že nás zastupuje p. Slámová (ta co obhajovala Kájínka) a okamžitě jí to uklidnilo. Konstatovala, že se Slámovou do soudního sporu škola nepůjde ani náhodou, že by to byli blázni a sebeškodiči :D. Taky každý spolužák na škole ví, že odchází ten a ten a nikdo přitom nechápe, jak se to tak rozneslo :/. 
Dneska je pátek a já odpoledne dělala test zápočtovej z ekonomie. nepovedlo se mi to a nemám z toho zápočet přesně tak, jak jsem počítala. Nejsem ale sama. Doděláme si to na naší nové škole - už to máme domluvené :). 

Díky dnešnímu eku jsem ale nebyla v práci což mi dost pomohlo. Je fajn mít někdy pátek volnej a nejít do práce. Chybělo mi to :D. A jelikož teď nějakou tu stálou práci mám, tak jsme si dala předsevzetí, že každý měsíc si koupím aspoň jeden kus oblečení na sebe. To plně dodržuji :D. Už konečně jsem sehnala naušnice, které se mi líbí a ve středu jsem si koupila hned dvě pěkný trička 8). A obě z C&A :P. 
Dneska mi také přišelo Sims 2 - Noční život. Noční život sice mám, ale jedno z DVD je prasklý, a tak jsme si rozhodla koupit nový když mám peníze. Jaké nemilé překvapení při rozbalení balíčku: 1) je to anglická verze hry což mě naprosto štve, když mám jinak všechny simíky kompletně český a až to budu muset někdy nedej bože přeinstalovat, tak nechci mít většinu českýho a něco málo anglicky :/ 2) po rozbalení byl ten obal vlevo dole totálně křuplý. Psala jsme jim email hned, tak snad mi to vymění. 

A teď mě čeká vytoužený týden. Zítra (v sobotu) jdu druhým rokem na Muzejní noc, na kterou se hrozně moc těším 8). A v neděli jdu na ty Billy Talent. Tudíž si přes víkend nějak odfrknu a trošku se budu muset učit jelikož mě v pondělí  čeká zkouška ze základů cestovního ruchu, které se ale ani tolik nebojím. A ve středu pak zápočet z psychologie a účta. Snad to zvládnu :D. 

Teď vám ještě ukážu fotky svých nových úlovků :D

My new t-shirt n. 2!

My new t-shirt n. 1!

My new earrings!

Ty růžové se mi budou hodit k vlasům až je zase budu mít šerstvě nabarvené :D

Foto z DA od Krzik

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A jak to všechno dopadlo? boudicca 11. 06. 2012 - 21:27
RE(2x): A jak to všechno dopadlo? damn-girl 14. 06. 2012 - 22:28