The best show ever!

12. červen 2012 | 21.46 |

V neděli jsem byla na koncertě Billy Talent. S holkama jsme měly sraz už kolem 2 odpoledne s tím, že se předem projdem po Praze a tak. Jenže ono ovšem pršelo, takže jsme byly nucený se uklidit někam, kde je teplo a sucho. Tudíž jsme odpoledne strávili v Paladiu (obchodní centrum) a poté si šli sehnout dvě hodiny před začítkem na schody do pasáže, kde je Lucerna, a kde měl koncert být. Hodinu před začátkem jsme se ale už přesunuly ke vchodu, kde už bylo mraky lidí :D.

Kousek před 7 večer začali pouštět do sálu a mně u vchodu zabavili pepřák. Tak jako, že bych třeba šla v noci přes Prahu jen tak ne?

Takže pepřák mi zabavili s tím, že se mám o něj zkusit hlásit po koncertě při odchodu. ned jsme si šly dát věci od šatny a utíkali zkontrolovat, jestli jsou přístupné balkony, na kterých by bylo skvěle vidět. Díky bohu první balkon otevřený byl v patře! Takže jsme se tam vydaly a ukořistili naprosto úžasný místo na balkoně napravo těsně před podiem - opravdu úžasný výhled. Viděli jsme celou dobu daleko víc jak lidi na place a ještě jsme tam měly dostatek vzduchu (i tak to bylo na chcípnutí, ale tipuju, že o mnoho méně než na place) a prostoru kolem sebe. 
O půl 8 začal koncert. Nejdřív hráli slovenští Plus Mínus... nic moc. Poté nějaká švédská punk-rocková banda, u ktěrých člověk nerozeznal, kde je začátek a kde konec písničky, takže taky nic moc. Díky bohu kolem čtvrt na 10 nastoupili samotní Billy Talent. Nastoupili s nečekanou energií a s celkem dobrým ozvučením, což jsem na minulých dvou koncertech u nich nezažila :D. Ben taky celkem dost často komunikjoval s publikem což nikdy předtím taky moc nedělal :D. Zahráli hitovky jako Fallen leaves a Red Flag (v přídavku), celé to započali Devil in a Midnight Mass. Také zaznělo třeba Turn Your Back, Rusted From the Rain, Surrender, nová písnička Viking Death March a taky moje srcová záležitost jménem Diamond on a Ladmine. Samozřejmě zahráli mezi posledníma také Try Honesty. Hráli samozřejmě i další, ale já chtěla vyjmenovat jen ty největší pecky :D. 

Jak říkám. Koncert naprosto úžasnej. Takovou energii jsemneviděla snad na žádném jiném koncertě. Ano, energií se mi zdáli lepší než Green Day a to je na mě co říct :D. Mimochodem, byly jsme tam nejakčnější balkon v Lucerně (já + holky), takže nás Ben celkem často pozoroval a vždycky vypadal zase o píď šťastnější, když viděl naší 4 členou skupinku jásající i na balkoně :D. Plocha před stage naprosto živá + náš balkon v naší části :D. Chvílema nás pozoroval i Ian a chodil nás pozorovat i Jonathan, který na nás neviděl jinak před reprák :D. Ben nám potom házel i vodu, akorát tp vytrhla kámošce z ruky nějaká holka, která stála za ní :/. 

Tak abych to srhnula.... zážitek roku! 8) 

Nějaké foto z koncertu z netu (já nefotila): 

Billy Talent

Billy Talent

Billy Talent

Billy Talent

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: The best show ever! editt 13. 06. 2012 - 11:21
RE(2x): The best show ever! damn-girl 14. 06. 2012 - 22:28
RE(3x): The best show ever! editt 15. 06. 2012 - 11:10
RE(4x): The best show ever! damn-girl 15. 06. 2012 - 12:20
RE: The best show ever! mixx 01. 07. 2012 - 14:53