Ona je nemocná!

14. červen 2012 | 22.27 |

 Maggie je opět nemocná. V zimě se léčila antibiotikama z kašle a rýmy a měla i horečky. Teď máme pro velkou úspěšnost infekční průjem. Tedy né já! Jen ona! :D Tyto problémy už má několik dní a ve chvíli, když už jí nepomáhal ani odvar z heřmánku, který jí předtím vždycky pomohl a po dietě se jí to opět vrátilo jsem usoudila, že je asi něco v nepořádku.
Rozhodla jsem se tedy navštívit veterináře. Samotná výprava za doktorem byla dost zajímavá. Neměla jsme při ruce auto a počasí bylo dost mizerný, takže jsem musela autobusem. 2x jsem jí vypravila, uklidila do přepravky a mezitím se 2x rozpršelo, tudíž jsem se 2x musela vrátit. Po těchto dvou nezdarech se to ale povedlo a my vyrazily. Celou dobu mi dávala v autbuse hlučně najevo, že s mým nápadem na výlet v takovém zamračeném počasí ani trochu nesouhlasí. Vystoupily jsme z autobusu a začlo poprchávat. Díky bohu těch 10 minut cesty k veterináři stále jen slabě poprchávalo a při vstupu do čekárny jsme se modlila ať to počasí takový aspoň vydrží, když už to nepřestane.
Po chvilce nás doktor vyzval ke vstupu do ordinace. Teplotu měla podle měření dobrou a podle příznaků ale vyvodil, že se jedná nejspíše o průjem infekční. Nasadil jí dietu v podobě vařeného kuřete a píchnul injekci, na kterou jdeme zítra zase. Držte nám palce :D. 

Celý zítřejší dopoledne bude pro mě dost stresující. Musím s ní s jet k veterináři, poté jí jet koupit kuřecí na víkend a ještě s ní sjet k mamce do práce si něco ofotit do práce. Nervy z toho mám už teďkon, že nebudu stíhat :D. 

Co se školy týče, tak v té už se neukážu. Dodělala jsme tam vše co jsem mohla... příští týden tam dojde dopis, že já a další studenti z prváku odchází. Teď už mám prázdniny až do čtvrtky září :D. Krásnej pocit, nemusím se nic učit. Nemusím vstávat. Nemusím se stresovat z Bastlový. Je to krásný! 

Budu končit, ale i tak chci popřát hodně štěstí těm, kteří do školy ještě chodí jelikož určitě ještě píšou mnoho testů. Takže vám, kteří ještě máte stresy ve škole přeji hodně štěstí a úpěchů! :) 

A teď bych vám ještě závěrem chtěla ukzat pár fotek :D. 

Jednak tady mám dvě fotky své nemocné chuděrky s jejím nejlepším plyšovým kamarádem, kterého tahá po baráku :D 

Maggie5

Maggie4

A tady tři kytky, které mám v pokoji jelikož jsem na sebe pyšná :D. Několik let jsem v pokoji kytky neměla, vážně ani jednu malinkatou. Asi před dvouma rokama jsem si ale pořídila dracénu - ta v tom žlutém květináči. Hrozně se ki totiž líbila v obchodě a je fakt, že to pokoj nádherně oživilo. Pak jsem si nechala zakořenit tenhle bambus, který už je krásně rozrostlý jak můžete vidět a to poslední je aloe, které jsem dostala před rokem od Maude a taktéž se mu krásně vede :). 

kytka

Kytky

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ona je nemocná! editt 15. 06. 2012 - 11:14
RE(2x): Ona je nemocná! damn-girl 15. 06. 2012 - 12:20
RE: Ona je nemocná! boudicca 15. 06. 2012 - 17:07