Zase jednou dobrý víkend

18. červen 2012 | 23.19 |

Tenhle víkend bylopravdu vyvedený. Ani minutu jsem se nenudila a to bylo strašně super :). Sobotní den plynul jen tak lehce sám od sebe a v neděli jsem hned ráno s našima odjela do vesničky Krupé (kousek od Prahy) na motocross závody. Já miluju motocross, takže jsem byla nadšená, že se na něj zase jednou podívám. 

Jeli několik kategorií: děti ve věku 6 let, děti ve věku 10 let, dospělí, veteráni +40, veteráni +50 a veteráni + 60. Nejvíc mě bevavili špunti. je zajímavý pozorovat jak 6 letej prcek má plně pod kontrolou takovej stroj, umí to s ním a nebojí se. Přitom chodí doprvní třídy a na motorce vypadají jak dospěláci :D. 
Taky v kategorii dospěláků byla jedna hnusná nehoda. Blbě najeli do zatáčky a ten jeden přelítl přes řidítka a odnesl to zlomenou nohou, takže ho převážela rychlá a tím pádem se závod o půl hodiny posunul. Jelikož závodit se smí jen když je na místě v pohotovosti záchranka, muselo se tedy čekat až se vrátí. Zlomení nohy ale v tomto sportu byl slabej odvar jelikož minulý rok to odnesl jeden ze závodníků natrženou slezinou a byla tam pro něj vrtulník.
Jak říkám. Závod byl super. Ráda pozoruju ty skoky a celé se mi to líbilo navíc výlet s taťkou a s mamkou je vždycky super. Teď mluvím jak spratek ve školce :DDDD. 
Domů jsme se vrátili před 18 večer a hned jsem vyrazila s kočkou na poslední injekci. Veterinář mě pochválil, že mám Maggie zmáknutou a umím jí správně podržet :). Teď už vypadá že je dobrá, průjem nemá. Snad to vydrží *ťuk ťuk* Dneska akort jak bylo horko, tak ležela celý den jak polomrtvá a šla se maximálně napít nebo najíst... no... já vlastně taky nic juinýho prakticky nedělala.

A včera... teda dneska jsem v 1 ráno ještě jedla autem do centra pro bráchu. Výletoval totiž s kamarádama a vrátili se do Prahy pozdě v noci a už by se horko těžko dostal domu a hlavně bůhví kdy. Takže jsem se sama od sebe rozhodla, že pro něj pojedu. Polospící mamka sice vypadala ustaraně o to víc, ale nakonec byla ráda si myslím. A já pro něj jela, jelikož jsem o něj měla strach navíc mi jednu chvíli mobil hlásil, že telefon je nedostupný a jelikož jeli sportovníma autama pozdě v noci, tak jsme se úplně vynervovala, že se mu něco stalo. Pak se ale díky bohu ozval a já se s ním domluvil, že pro něj dojedu. Doma jsme byli ve dvě :). 

A před půl hodinkou jsem se vrátila z výcházky s Maude. Procházely jsme se kolem jednoho obrího rybníka v Počernicích a během cesty jsem potkala ještě strejdu a babičkou, kterou jsem potom potkala ještě v hospodě na zahrádce, když jsme šly na malinovku 8). Abyste rozuměli... babička tam nebyla sama, že by byla alkoholička :D... byla si tam sednout na jedno s martou přátel :D. 

Nu a teď se chystám jít spát. Mimo to, byla jsem v knihovně a mám na léto vypůjčený 4 bezva knížky. Mám Nepřítele od svého milovaného Remarqua, cestopis o Německu, historii Japonska a Draculu, kterej má asi 600 stránek, takže to bude awesome :D. 

Jdu spát... teda... prvně si chci něco přečíst o tom Německu a až potom jít spát, ale kdo ví. Asi teda nakonec půjdu rovnou spát. To prasečí vedro (jak řiká táta xD) mě dneska zmohlo. 

ADIOS! 

Foto z DA od riztwits

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře